reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki za odpowiedź w moim imieniu, to co napisałaś koleżance to oczywiście prawda a konto założyłem bo dużo osób o to pisało..Zresztą ja nie mam tematów tabu i dlatego też robiłem medyka..Wszystko jest dla ludzi a koleżanka jeśli jakiś Stress to polecam dobrą książkę a nie robienie g... Burzy[emoji57]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
haha spoko ;) jestem z reguły osobą która ma zawsze coś do powiedzenia pierwsza i nie lubię takich akcji i musiałam się odezwać. Więc nie ma co się przejmować i tlumaczyć chcesz siedz pisz :)
 
reklama
Ja to się modlę za każdym razem w czasie transferu i po nim . To nasz drugi transfer. a moment rzeczywiście magiczny :) nie traktuje zarodka jako potencjalne dziecko tylko jak moje dziecko, moja kruszonkę o która tak długo walczę już. Leczymy się w Lublinie.a Ty gdzie ??

My w Warszawie. Trzymam kciuki za powodzenie transferu! Musi byc dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
powiem wam ze to forum jest zbawienne maz od rana dobry humor ma i cieszy sie bardzo ze ktos mu na posta odpisuje ..lepsze niz psychoterapia .. :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Niech pisze.. pogląd pewnych spraw odnośnie in vitro warto poznać męskie spojrzenie... i uważam że fajnie że z nami jest. Więcej takich :)
 
Hehe no teraz to juz nie bedzie tak tajemniczo z partyzanta zabierac Asce telefon :)
Ja chcialam ci cos wybic :szok: nie pprzypominam sobie
Hehe.. co dobre wszystko się kończy[emoji4] a z tym wybijaniem to miałem akurat gorszy dzień i myśli o hospicjum.. a z Aski to taki kapuś malutki ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dziękuje za wsparcie! To niezmiernie ważne! Ze tez ja tu wcześniej nie weszłam kiedy w samotności stawiałam pierwsze invitrowe kroki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kochana ja tez przyszłam na to forum własnie po transferze przed beta..kazda z nas to przezywa..ja tez jestem jeszcze troche zielona .. ale dziewczyny swoja wiedza bardzo pomagaja :) nie stesuj sie bedzie dobrze.. a jak cos to pisz :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może faktycznie moją obecność tu sprawiła trochę zamieszania... Nie chcę zaburzyć spokoju tego forum i jeśli to ma pomóc to usunę profil..Po co przez 1 osobę(mnie) macie iść na noże... Ja chciałem też może wytłumaczyć co niektórym męski punkt widzenia albo napisać jak facet odbiera pewne kwestie.
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe.. co dobre wszystko się kończy[emoji4] a z tym wybijaniem to miałem akurat gorszy dzień i myśli o hospicjum.. a z Aski to taki kapusty malutki ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba ja chciałam ci wybić głupie myśli z głowy... masz cudowną żonę i nawet tak nie mysl , będzie wszystko dobrze :biggrin2: gdybyś był kobieta napisalabym Ci cycki w górę i walcz... a tak to sama nie wiem co napisać...hmmm głowa do góry i pamiętaj musi być dobrze :tak:
 
reklama
Narazie miłość przelewa
A co to za problem nie rozumiem to nie jest zamkniete forum i kazdy moze tu wejsc. Jesli Dami chce gadac z nami to dobrze niech sie tu rozgosci milo wiedziec jakie jest spojrzenie faceta na to wszystko. Jakies 5 miesiecy temu tez byl tu facet ktory od nas potrzebowal pomocy jak moze pomoc zonie przejsc przez to wszystki. Ja uwazam ze to piekna z meskiej strony. Choc wiem ze wiekszosc z naszych mezow partnerow nie podchodzi tak do tego zeby zglebic swoja wiedze
 
Do góry