reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny może faktycznie moją obecność tu sprawiła trochę zamieszania... Nie chcę zaburzyć spokoju tego forum i jeśli to ma pomóc to usunę profil..Po co przez 1 osobę(mnie) macie iść na noże... Ja chciałem też może wytłumaczyć co niektórym męski punkt widzenia albo napisać jak facet odbiera pewne kwestie.
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak ktoś ma z tym problem to niech nie czyta... zostań i koniec kropka. Pisz kiedy chcesz i co chcesz.... zresztą zawsze pisałeś tylko od żony więc nie ma żadnej różnicy ;)
 
reklama
Na mojego dzis nic nie dziala ani woda z cytryna ani sok pomidorowy normalnie sachara :errr:;) zaraz chyba pojdzie w ruch sokowirowka i bedzie sok z pomaranczy jablek i marchewki moze to ugasi pragnienie :)
Ooo napisz czy taka mikstura działa[emoji57] życzę Ci by wszystko szybko minęło..hihi

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no moj maz to jak kobieta uwielba zakupy i gadac godzinami takze bez obaw nie wiem dlaczego przeszkadza wam to bo i tak czyta forum a ze sie udziela no to dla mnie to nic dziwnego.. nie wiem skad ten bunt? jest w domu smutny niestety meskiego forum nie ma..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Juz przez tyle czasu jak kradl ci cichaczem telefon zdarzylysmy sie przyzwyczaic ze do nas zaglada a fajnie zawsze pisal to teraz niech pisze smialo komu przeszkadza trudno nie musi czytac :p
Pozatym ja uwazam ze to urocze ze meska czesc tak wlacza sie do walki o wspolne dziecko nie ukrywajac nawet tu przed nami ze walka kazdej z nas jest walka pary a nie tylko kobiety
 
powiem wam ze to forum jest zbawienne maz od rana dobry humor ma i cieszy sie bardzo ze ktos mu na posta odpisuje ..lepsze niz psychoterapia .. :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No i tak ma byc :)
Lepsze to niz siedziec i soe smucic i stresowac. Niech tak jak my sie rozladuje od czasu do czasu i poprawi sobie humor w gorszych chwilach
 
Dokładnie, niech sobie piszę co chce.Ja mojego męża nie widzę, mój od jakiegokolwiek forum z daleka ;)
Hehe..Chyba jestem zbyt aktywny[emoji6] jak na męski przypadek. Mnie to poprostu ciekawi a poza tym dzięki forum moge dyskutować potem z lekarka bo moja Asia ma stresik na kontrolach i o niektórych rzeczach nie pamięta..A niektóre z Was są tu bardziej doświadczone od niejednego lekarza..I ten Wasz ludzki język a nie paplanina[emoji108]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz przez tyle czasu jak kradl ci cichaczem telefon zdarzylysmy sie przyzwyczaic ze do nas zaglada a fajnie zawsze pisal to teraz niech pisze smialo komu przeszkadza trudno nie musi czytac [emoji14]
Pozatym ja uwazam ze to urocze ze meska czesc tak wlacza sie do walki o wspolne dziecko nie ukrywajac nawet tu przed nami ze walka kazdej z nas jest walka pary a nie tylko kobiety
no tak jest ..odkad wyszła choroba zmienilismy całkiem nastawienie do wszystkiego i nie ma u nas tabu.. ja wspieram jego on mnie :) układ obustronny..a jak widze ze dzis usmiecha sie cały dzien to az mam łzy w oczach dawno nie miał takiego humorku ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry