reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

to ja już w tym tym miałam najpier własnie krem "Pimafucim" pozniej jakos czopki po niecałych 2 tyg "Nystatyne" i po tygodniu czopki "Macmiror" to wszytsko na ta moją infekcje zwaną "drożdzycą" i niedawno 2 tyg temu skończyłam "Clotrimazolum" czopki ale to już w drugim trymestrze. Jak masz infekcje trzeba ja wyleczyć nie wyleczona może doprowadzić do róznych rzeczy.
 
reklama
Ja wiekszosc czasu lezalam wstawalam jak musialam.Ale za pierwszym razem tez lezalam,a jednak sie nie udalo takze niewiem czy jest regula;)
Ja właśnie też pierwszym razem przeleźalam w miarę możliwości a efektu nie było :( teraz dopóki m w domu to on wszystko robi później będzie gorzej, bo synem trzeba się zająć :)
 
No właśnie to spotkanie się z ludźmi na tym etapie nie za bardzo... nikt nic nie wie,a ja z natury wygadana jestem i nie lubię tajemnic i udawania jakiegoś, wiec chyba narazie pozostanie bez spotkań :) dziękuję za odpowiedź :)

A to co masz od czasu transferu chodzic smutno i drapac sciany? Nie lepiej usmiech tylko na twarzy jechac na zakupy ciuszkowe I zachaczyc na lody z kumpela lub na jablecznik czy serniczek ...
Oczywiscie kazda z nas inna ja podalam moj sposob skuteczny bo sie udalo kochana


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny i chłopaki ja juz po pynkchi juz w domku a wiec tak pobrali 7 pęcherzyków ale jeden się nie nadawał mam 6 pięknych pęcherzyków tak powiedział pan embriolog :) jutro ma lekar z dzwonić ile siee za plodnilo jestem mega szczęśliwa :) mega mocno bolał mnie ten jajnik dali ketonal i paracetamol i dopiero puścilo ale nadal czuje jak ciągnie :( ale bardzo sie cieszę że tyle ładnych jajek pobrali wiec dobra kura ze mnie
No widzisz, napewno będzie super...Trochę to niekomfortowe po zabiegu także z tego co Ci mogę powiedzieć jak moja Asia miała to przeciwbólowe do łóżka i spac[emoji6]
Buziaki od nas,
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co to za problem nie rozumiem to nie jest zamkniete forum i kazdy moze tu wejsc. Jesli Dami chce gadac z nami to dobrze niech sie tu rozgosci milo wiedziec jakie jest spojrzenie faceta na to wszystko. Jakies 5 miesiecy temu tez byl tu facet ktory od nas potrzebowal pomocy jak moze pomoc zonie przejsc przez to wszystki. Ja uwazam ze to piekna z meskiej strony. Choc wiem ze wiekszosc z naszych mezow partnerow nie podchodzi tak do tego zeby zglebic swoja wiedze
 
to ja już w tym tym miałam najpier własnie krem "Pimafucim" pozniej jakos czopki po niecałych 2 tyg "Nystatyne" i po tygodniu czopki "Macmiror" to wszytsko na ta moją infekcje zwaną "drożdzycą" i niedawno 2 tyg temu skończyłam "Clotrimazolum" czopki ale to już w drugim trymestrze. Jak masz infekcje trzeba ja wyleczyć nie wyleczona może doprowadzić do róznych rzeczy.
Przeciez ja wszystko wiem,ze to sie leczy i trzeba wyleczyc.Ale na wlasna reke zadnych lekow nie wezmę.Radzę sobie... we wtorek bede u lekarza to mi cos przepisze.
 
juz Ci nie raz pisalam ze jestescie super para :) i poniedzialek jest nasz!

Wlasnie co do stresu, jak sobie z tym dajecie rade??? ja wlasnie zaczelam gotowac, kombinowac w kuchni aby sie odstresowac a wy????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
a ja posprzatałam w kuchni teraz z znajomym bylismy na obiedzie no i na stresa wpierniczam jak szalona słodkosci w domu juz praktycznie nic nie ma ...a gdzie poniedziałek.. trocheam stracha kurcze znow prolaktyna mi skoczy...no bedziemy wzajemnie sie wspierac ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie to spotkanie się z ludźmi na tym etapie nie za bardzo... nikt nic nie wie,a ja z natury wygadana jestem i nie lubię tajemnic i udawania jakiegoś, wiec chyba narazie pozostanie bez spotkań :) dziękuję za odpowiedź :)

Mam to samo! Z natury jestem bardzo otwarte i towarzyska, ale teraz "porzuciłam" spotkania towarzyskie... Nie chce odpowiadać na pytanie: co słychać? A dziękuje, po staremu. Bo po staremu nie jest. Jest... Sama nie wiem jak [emoji4] Kiedy miałaś transfer? Ja wczoraj. I leżeć niby nie trzeba, ale z tych emocji, przemyśleń, obaw i nadziei to na niczym nie moge sie skupić. Wiec nie rezygnuje z życia - tu pozmywam, tu poczytam - ale głownie leżę. I staram sie... nie myślec. Chociaż to nie łatwe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
juz Ci nie raz pisalam ze jestescie super para :) i poniedzialek jest nasz!

Wlasnie co do stresu, jak sobie z tym dajecie rade??? ja wlasnie zaczelam gotowac, kombinowac w kuchni aby sie odstresowac a wy????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej imienniczko mojej żonki, a ja zrobiłem termin z kolega co miał zemną na kebaba jechać bo przegrał zakład który sam wymyślił. Tak żeby moja luba też się z nami wybrała i fajnie wyszło bo sobie kobietka moja pogadała i widać że się wyluzowała. Teraz się cieszy że obiadu robić nie musi[emoji4]
Dami

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry