reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moj tez!! On zawsze byl przeciw forum a teraz mowi ja rozumiem jak bylas w potrzebie przed ivf sobie popisac z innymi kto to przezywa Ale Teraz JuZ dawno jestes Po a dalej klikasz tam ... no i co mu mowie ;)) ty klikasz z innymi ns temat pilki I nigdy ci nie przechodzi ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
heheh ci faceci nasi ;) oni nie zrozumieją.
 
reklama
Czy ja sie wydzieram? To mnie rozbawilas nawet ;) Nie wydzieram sie ale to ty psujesz atmosfere i zaproponowalam zebys sie wyluzowala. Kilka glebszych oddechow ewidentnie dobrze Ci zrobi.
Popieram ! Wyluzuj koleżanko a jeśli nie pasuje coś to zawsze mozna zmienić forum np. Większość z nas nie ma nic przeciwko temu że mężczyzna jest wśród nas a napewno żadna z nas nie ma zamiaru czytać jak to bardzo się tobie nie podoba ten fakt. Więcej tolerancji moja droga ....
 
Dziewczyny potrzebuje porady , czy po transferze trzeba leżeć ? Bo ja już sAma nie wiem... wiem ze nie dźwigać ale się zastanawiam jak żyć i co robić aby dobrze było??
 
Dzielna dziewczyna! Z reszta jak wszystkie Wy tutaj. Dla mnie to wszystko jest takie nowe, takie dziwne. Na przykład wbicie sobie igły w brzuch [emoji16] Kiedys myślałam, iz prędzej zemre niz wbije sobie sama zastrzyk. A tu prosze... Jak to życie weryfikuje nasze "lęki".


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To samo mialam z tymi zastrzykami nie nawidze igiel,a tu jak trzeba to wszystko sie zrobi:) od wczoraj powtorka z zastrzykami w brzuch,ale jeszcze tylko 5 razy dam rade;)
 
Dziewczyny potrzebuje porady , czy po transferze trzeba leżeć ? Bo ja już sAma nie wiem... wiem ze nie dźwigać ale się zastanawiam jak żyć i co robić aby dobrze było??

Nie wolno solarium sayny ciezkich prac ciezko nosic ciezary
Wolno lekkie sprzatanie gotowanie spacery prowadzic auto spotykac sie z ludzmi;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny potrzebuje porady , czy po transferze trzeba leżeć ? Bo ja już sAma nie wiem... wiem ze nie dźwigać ale się zastanawiam jak żyć i co robić aby dobrze było??
Ja wiekszosc czasu lezalam wstawalam jak musialam.Ale za pierwszym razem tez lezalam,a jednak sie nie udalo takze niewiem czy jest regula;)
 
Dziewczyny potrzebuje porady , czy po transferze trzeba leżeć ? Bo ja już sAma nie wiem... wiem ze nie dźwigać ale się zastanawiam jak żyć i co robić aby dobrze było??
Ja chodziłam do pracy normalnie ale wiadomo oszczędny tryb prowadzić trzeba nie dzwigać nic itd nie biegać ja już nawet łozka nie scieliłam nie odkurzałam mąz przejał obowiazki do dziś ;)
 
reklama
Nie wolno solarium sayny ciezkich prac ciezko nosic ciezary
Wolno lekkie sprzatanie gotowanie spacery prowadzic auto spotykac sie z ludzmi;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie to spotkanie się z ludźmi na tym etapie nie za bardzo... nikt nic nie wie,a ja z natury wygadana jestem i nie lubię tajemnic i udawania jakiegoś, wiec chyba narazie pozostanie bez spotkań :) dziękuję za odpowiedź :)
 
Do góry