reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A te leki sa na recepte? Ja stosuje krem, nie czopki lekarka mi powiedziala, ze krem jest bezpieczy. Tak czy siak musze cos innego kupic, co mozna spokojnie stosowac w ciazy.
Tak wszystko jest na receptę to wszystko co miałam dostawałam od gin najbardziej zadziałał Clotrimazolum ja w pierwszym trymestrze 3 razy miałam ;/ w drugim na razie 1 i stosuje po wyleczeniu priobiotyk Lactovaginal to jest bez recepty. Krem miałam :pimafucin: bo miałam zaczerwienienie na zewnątrz i stosowałam go ale najbardziej to Clotrimazolum na razie pomogło ale to Clotrimazolum dostałam w drugim trymestrze nie wiem jak w pierwszym czy można ogolnie lepiej nic nie brać ale jak trzeba to trzeba żeby nie zaszkodziło naszym maluchom ;)
 
reklama
To ty masz kondycję jak Asia, 2-3 lampki winka i już jej lepiej..Głowa do góry, gdy będzie okazją możemy popijać wspólnie..Wy winko a ja sok pomidorowy..
PS. @dżoasia on też dobrze działa na kaca

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Na mojego dzis nic nie dziala ani woda z cytryna ani sok pomidorowy normalnie sachara :errr:;) zaraz chyba pojdzie w ruch sokowirowka i bedzie sok z pomaranczy jablek i marchewki moze to ugasi pragnienie :)
 
Dokl kazdy tu ma prawo wejsc i pisac;)
W 1 momencie myslalam co za spam;)) a to maz Asi ;))) skoro lepi sie czuje pisac tutaj to ok jak najbardziej niech pisze , moze jakies fajne tematy inne podrzyci nie tylko ciezki temat ivf ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, niech sobie piszę co chce.Ja mojego męża nie widzę, mój od jakiegokolwiek forum z daleka ;)
 
Tak wszystko jest na receptę to wszystko co miałam dostawałam od gin najbardziej zadziałał Clotrimazolum ja w pierwszym trymestrze 3 razy miałam ;/ w drugim na razie 1 i stosuje po wyleczeniu priobiotyk Lactovaginal to jest bez recepty. Krem miałam :pimafucin: bo miałam zaczerwienienie na zewnątrz i stosowałam go ale najbardziej to Clotrimazolum na razie pomogło ale to Clotrimazolum dostałam w drugim trymestrze nie wiem jak w pierwszym czy można ogolnie lepiej nic nie brać ale jak trzeba to trzeba żeby nie zaszkodziło naszym maluchom ;)
A ten krem to nie przypadkiem pimafucort,bo przed pierwszym crio mi dr przepisala i wlasnie czopki pimafucin.Ale teraz boje sie czegokolwiek uzyc...o_O
 

Dzielna dziewczyna! Z reszta jak wszystkie Wy tutaj. Dla mnie to wszystko jest takie nowe, takie dziwne. Na przykład wbicie sobie igły w brzuch [emoji16] Kiedys myślałam, iz prędzej zemre niz wbije sobie sama zastrzyk. A tu prosze... Jak to życie weryfikuje nasze "lęki".


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ten krem to nie przypadkiem pimafucort,bo przed pierwszym crio mi dr przepisala i wlasnie czopki pimafucin.Ale teraz boje sie czegokolwiek uzyc...o_O
Pimafucim krem ;) ja bez wizyty u gina jak podejrzewam unfekcje nic nie biore na włąsną ręke ide do lekarza i tam dostaje to co wpomniałam.Który masz tydzień
 
Dokładnie, niech sobie piszę co chce.Ja mojego męża nie widzę, mój od jakiegokolwiek forum z daleka ;)

Moj tez!! On zawsze byl przeciw forum a teraz mowi ja rozumiem jak bylas w potrzebie przed ivf sobie popisac z innymi kto to przezywa Ale Teraz JuZ dawno jestes Po a dalej klikasz tam ... no i co mu mowie ;)) ty klikasz z innymi ns temat pilki I nigdy ci nie przechodzi ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry