reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może nie w temacie ale zjadłbym.. muszę się Asce podlizac żeby rusizny narobiła...
A wogole co dziś gotujecie na obiad[emoji502]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo ja tez bym zjadla ruskie najlepszejsze chociaz z kurkami tez rewelka :)
Ja mam dzis babe ziemniaczana od tesciowej :) hehe powiem szczerze ze pierwszy raz tak sie ciesze ze mam gotowy obiadek od niej bo po wczorajszym imprezowaniu dopiero dochodze do zywych :rofl2::rofl2::-D
 
reklama
Ja stosowałam czopki "Nystayne" ale mało skuteczne dla mnie, pozniej czopki "Macmiror" też mało skuteczne i krem "Pimafucin" to wszystko w pierwszym trymestrze, w drugim trymestrze czopki "Clotrimazolum" i te najbardziej skuteczne bo na razie od 2 tyg mam spokoj.
A te leki sa na recepte? Ja stosuje krem, nie czopki lekarka mi powiedziala, ze krem jest bezpieczy. Tak czy siak musze cos innego kupic, co mozna spokojnie stosowac w ciazy.
 
Może chce pogadać sobie też tu na forum, jak wspomniała jego żona znajomi się od nich odwrócili bo maż chory;/ i co ma robić mimo choroby niech sobie siedzi i sobie piszę jak mu się chce. Forum może jest dla kobiet i tematy kobiece ale jest otwarte dla każdego ;) Zluzuj troszkę ;)

Dokl kazdy tu ma prawo wejsc i pisac;)
W 1 momencie myslalam co za spam;)) a to maz Asi ;))) skoro lepi sie czuje pisac tutaj to ok jak najbardziej niech pisze , moze jakies fajne tematy inne podrzyci nie tylko ciezki temat ivf ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry