reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tradycyjnie już dzień dobry kochane dziś mój 7dpt. Kropeczki powinny być już zagnieżdżone. Niestety oznak jakichkolwiek brak. Mam nadzieję że po prostu należę do tych kobiet które nie mają plemienia implementacyjnego choć kurde gdzieś słyszałam że przy in vitro większość ma bo przez leki i zastrzyki mamy mocno ukrwione endo i trudno nie mieć... No nic pozostaje czekanie....
Ja nie miałam

---30tc---
 
własnie wróciłam ze szpitala niestety meza zatrzymali .. krew tragedia no i te bóle bardzo mocne zadne leki przeciwbólowe nie działały..odrazu kroplowke dostał no i na jutro juz zamowiona ma endoskopie jesli nic nie wykaze beda szukac dalej... nic kłade sie spac ..dobranoc dziewczyny

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A te testy Ict to co to, czy robi diagnostyka i ile się czeka na wynik?
Szczerze mowiac jeszcze sie nie zaglebialam w temat - pewnie bede analizowac dopiero jak bede miec wyniki:) w diagnostuce raczej n i e robia. Znalazlam to na liscie badan w synevo ale mam zamiar przedzwonic dopiero w przyszlym tygodniu na zwiady:) jak nie to w prokocimiu ponoc robia. Ale Ty jak bedziesz u Pasnika na wiz to tam na miejscu ci moga pobrac:)
 
Do góry