reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja już zaczynam patrzeć na to jak @gosia321 ... nic nie planuję, bo mi się wydawało niemożliwym, że nie zajdę w ciążę zanim moja bratowa urodzi pierwsze dziecko a mały ma już ponad 3,5roku a ona na dniach rodzi drugie... mam tylko nadzieję, że do tego stycznia jak najszybciej zleci i tego się trzymam. W ogóle to mam nadzieję, że w tym stycznie będę mieć zielone światło, bo jak się okaże, że mnie szczepienia nie ominą to pewnie się nie wyrobię. Ale mam już dobry plan na kolejne podejście więc tym razem musi się udać. A jak nie to może następnym... :p Kasy mało ale to doskładam, jakoś się ułoży :D

Ja też planuję styczeń- z wielu względów ,min. badania ,kasa itd-także chyba będziemy razem walczyć :)
 
reklama
własnie wróciłam ze szpitala niestety meza zatrzymali .. krew tragedia no i te bóle bardzo mocne zadne leki przeciwbólowe nie działały..odrazu kroplowke dostał no i na jutro juz zamowiona ma endoskopie jesli nic nie wykaze beda szukac dalej... nic kłade sie spac ..dobranoc dziewczyny

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
:((( myślami z Tobą!
 
własnie wróciłam ze szpitala niestety meza zatrzymali .. krew tragedia no i te bóle bardzo mocne zadne leki przeciwbólowe nie działały..odrazu kroplowke dostał no i na jutro juz zamowiona ma endoskopie jesli nic nie wykaze beda szukac dalej... nic kłade sie spac ..dobranoc dziewczyny

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wspolczuje bardzo !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny mozna oszalec... dzwoniła klinika w ktorej maz sie leczy i rak sie rozrusł wyniki badan tragedia ... beda zmieniac na inny lek...ten jest ostatni jaki jest dostepny jako eksperyment jesli ta nie pomoze to juz nie ma szans na cokolwiek :( nie chce byc wdowa w wieku 28lat ... załamana jestem

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny mozna oszalec... dzwoniła klinika w ktorej maz sie leczy i rak sie rozrusł wyniki badan tragedia ... beda zmieniac na inny lek...ten jest ostatni jaki jest dostepny jako eksperyment jesli ta nie pomoze to juz nie ma szans na cokolwiek :( nie chce byc wdowa w wieku 28lat ... załamana jestem

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro, ze leczenie nie przynosi skutku. Zycie jest niestety niesprawiedliwe i jestesmy bezradni w przypadku tak ciezkiej choroby. Pozostaje tylko najdzieja.. bardzo Wam wspolczuje, wiem jak serce peka jak patrzy sie na cierpienie najblizszych. Mam nadzieje, ze stanie sie cud i ten ostatni lek pomoze.
Tule Was mocno ❤️
 
reklama
Do góry