reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Noo jak dowiadujesz sie od jogos bliskiego ze spodziewa sie dziecka to juz wogole trauma. Ja tak mialam 2 tygodnie po ostatniej porazce brat sie pochwalil oczywiscie sztuczny usmiech i gratulacje ale prawdziwe uczucie to noz w serce. Ale to mi pomoglo pozbyc sie takiej zazdrosci bo stwierdzilam ze nie moge tak zyc. Oczywiscie caly wieczor najpierw przeryczalam
Ja sobie powtarzam że z nowym rokiem też będę mogła się pochwalić moja ciąża po udanym podejściu i tej myśli się trzymam

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sobie powtarzam że z nowym rokiem też będę mogła się pochwalić moja ciąża po udanym podejściu i tej myśli się trzymam

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja juz nie zakladam ze z nowym rokiem bo dupa z tego jest teraz zakladam ze bedzie wtedy kiedy bedzie :D nie mam juz dat bo to zbedne nakrecanie sie
 
Czy ktos jeszcze chce dolaczyc do naszej forumowej grupy na fb jesli tak dajcie znac otworze ja zeby mozna bylo dolaczyc i zobaczyc z kim sie rozmawia tu na forum :)
 
0
 

Załączniki

  • czym_sie_rozni_wsciekla_kobieta_od_2015-01-01_21-14-36.jpg
    czym_sie_rozni_wsciekla_kobieta_od_2015-01-01_21-14-36.jpg
    62,7 KB · Wyświetleń: 332
Ostatnia edycja:
Ja już też nie nakręcam się i nie nastawiam... ja tylko układam sobie plany B,C i D no i układam plan zemsty....

Zobacz załącznik 827430
O to to dokladnie
Padlam :D :D rozwalasz mnie Mokka ty zlosniku mamy ze soba chyba wiele wspolnych cech osobowosci. Tez jestem zlosnik mega i jak trzeba to dojebie z buta jak mnie ktos wkurwi tylko nie okazuje tego tak czesto jak ty. Hehe bo ja taki cichutki anioleczek z dusza diabla
 
reklama
Do góry