reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moj tez sie przy tym dobrze bawil :) przy 3 podejsciu czesc zastrzykow robilam sobie juz sama oprocz cetrotide. On sie bawil w chemika i pielegniarke rozrabiajac ampulki mi tak sie lapy z nerwow trzesly ze nie dalabym rady :) dlatego stwierdzilam ze zaangazuje go do czynnego uczestnictwa :)

Mój mi podczas 2 stymulacji i 4 transferów zrobił tylko jeden zastrzyk i stresa miałam większego niż przy samodzielnym podawaniu:D
Ale do tego mieszania to tym razem też go zaangażuję, bo stres mam przy tym jak przed maturą:p
 
reklama
Dziewczyny czy jest jakiś sposób żeby zapobiec hiperstymulacji?
Ja miałam przy dwóch poprzednich procedurach, a teraz dr mi powiedziała, że jakbym jakimś cudem nie miała to moglabym już 2 cykle po łyżeczkowaniu podejść do transferu i tak się nakręciłam:p:D
Białko dla sportowców i dużo wody ostatnio nie pomogły. Co jeszcze mogę zrobić?
 
Mój mi podczas 2 stymulacji i 4 transferów zrobił tylko jeden zastrzyk i stresa miałam większego niż przy samodzielnym podawaniu:D
Ale do tego mieszania to tym razem też go zaangażuję, bo stres mam przy tym jak przed maturą:p
Dokladnie niby takie nic a lapy sie trzesly ze balam sie ze zaraz bedzie po ampulce :) przy 3 stymulacji bylo juz lepiej. A teraz to pewnie bedzie tez tak ze bede musiala sama wymieszac i sama podac jak bede dojerzdzac
 
Dziewczyny czy jest jakiś sposób żeby zapobiec hiperstymulacji?
Ja miałam przy dwóch poprzednich procedurach, a teraz dr mi powiedziała, że jakbym jakimś cudem nie miała to moglabym już 2 cykle po łyżeczkowaniu podejść do transferu i tak się nakręciłam:p:D
Białko dla sportowców i dużo wody ostatnio nie pomogły. Co jeszcze mogę zrobić?
Jak to nie pomoglo to juz chyba taka twoja uroda bo kazda tu z ryzykiem hiperki ratowala sie wlasnie bialkiem dla sportowcow
 
Dobra kochane odblokowuje grupe do jutra tak zeby dolaczyly do nas kolejne dziewczyny. Pamietajcie grupa jest tajna i zamknieta takze nikt z waszych znajomych nie widzi ze do niej nalezycie. Takze bez obaw
A grupa nazywa sie Silaczki i jako zdjecie profilowe ma dzidzie w koszyku na niebieskim tle
 
reklama
Do góry