reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też tak mam i jest to cholernie trudne ale trudniej jest jak się udaje osoba z twojego bliskiego otoczenia zanim się pogodzisz z pierwszą wiadomością dostajesz kolejną.... No cóż taki jest nasz los musimy sobie z tym radzić i walczyć o nasze maleństwa

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Noo jak dowiadujesz sie od jogos bliskiego ze spodziewa sie dziecka to juz wogole trauma. Ja tak mialam 2 tygodnie po ostatniej porazce brat sie pochwalil oczywiscie sztuczny usmiech i gratulacje ale prawdziwe uczucie to noz w serce. Ale to mi pomoglo pozbyc sie takiej zazdrosci bo stwierdzilam ze nie moge tak zyc. Oczywiscie caly wieczor najpierw przeryczalam
 
Ostatnia edycja:
Nie.... niestety jeszcze nas sporo zostalo. Ale fakt juz tez sporo odeszlo na inne wątki...
Ja was nadal czytam :) fakt rzadziej sie odzywam, ale juz zmeczona jestem. Coraz gorzej sypiam i znow mam jakies gownoburze na grudniowkach gdzie jestem moderatorem.

Ale jestem :) i mam nadzieje byc jak najdluzej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ty kiedys pisalas ze nie zdecydujesz sie na szczepienia limfocytami. Mozesz napisaac dlaczego? Jest jakies ryzyko z tym zwiazane?
Ryzyko hmm pewnie zawsze jest bo to przeciez szczepionka z limfocytow emka czyli obca dla organizmu substancja :) wiele osob po tym sie zle czuje. A nie ma tez dowodow na to ze one pomagaja.
 
reklama
Ja was nadal czytam :) fakt rzadziej sie odzywam, ale juz zmeczona jestem. Coraz gorzej sypiam i znow mam jakies gownoburze na grudniowkach gdzie jestem moderatorem.

Ale jestem :) i mam nadzieje byc jak najdluzej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To super że z nami jesteś. Oj zmęczenie niestety Cie ostatnio nie opuszcza?? Ty nabieraj sił bo jak Żywia bedzie juz po tej stronie juz w ogóle nie bedziesz miala na nas czasu :p
 
Do góry