reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oo super że nie startuje sama;-) ;) ja próbuje nie zwariować że stresu a o czekaniu na betę po transferze to nawet staram się nie myśleć heheh..nie wiem jak sobie poradzę z zastrzykami bo nie lubię igieł :hmm: mąż będzie musiał mi pomóc! Twoje pierwsze podejście do in vitro?
Dasz radę ja się panicznie boję igieł ale dałam radę i ty też dasz radę :biggrin2:. Powodzenia
 
reklama
Mi na szczęście mąż podaje zastrzyki i ma przy tym całkiem niezłą zabawę [emoji6]... nasze to już trzecie podejście ale za każdym razem jest inny protokół. Teraz zaczynam od 2 dc Gonal F i 5 lub 6 dzień usg. A Ty od czego zaczynasz? Jaki plan stymulacji?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w drugi dzień cyklu też zaczynam Gonalem F. W 7 dniu cyklu ide na usg i dowiem się co dalej ;-) ;)
 
Mi na szczęście mąż podaje zastrzyki i ma przy tym całkiem niezłą zabawę [emoji6]... nasze to już trzecie podejście ale za każdym razem jest inny protokół. Teraz zaczynam od 2 dc Gonal F i 5 lub 6 dzień usg. A Ty od czego zaczynasz? Jaki plan stymulacji?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tez sie przy tym dobrze bawil :) przy 3 podejsciu czesc zastrzykow robilam sobie juz sama oprocz cetrotide. On sie bawil w chemika i pielegniarke rozrabiajac ampulki mi tak sie lapy z nerwow trzesly ze nie dalabym rady :) dlatego stwierdzilam ze zaangazuje go do czynnego uczestnictwa :)
 
reklama
Do góry