reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To u mnie trudno stwierdzić bo mnie na razie zalewa głównie ten progesteron czy krem z niego. Wszystko wyjaśni się za 4 dni...
jeśli wcześniej aż tak cię nie zalewał to może to być to ;) czekam w tobą do tego wtorku i mam dobre przeczucia :D ostatnio zarodek się późno "obudzil" a teraz miałaś super szybkie - przynajmniej tego 6A ;) w drugiej dobie maluchy mają z reguły po 4 komórki a u ciebie miał już 6 i to z rana :D
 
jeśli wcześniej aż tak cię nie zalewał to może to być to ;) czekam w tobą do tego wtorku i mam dobre przeczucia :D ostatnio zarodek się późno "obudzil" a teraz miałaś super szybkie - przynajmniej tego 6A ;) w drugiej dobie maluchy mają z reguły po 4 komórki a u ciebie miał już 6 i to z rana :D
Ja też miałam 6a w drugiej dobie. Może przynajmniej MoKKi będziesz szczęściarzem :D CZego Ci życzę z całego serca. Potrzebny nam jest sukces coby wiara w narodzie nie umarła
 
Ja mam nadzieję, że oba skarby zostaną ze mną, choć jak widać co że jest super zarodek jeszcze niestety pewności nie daje...
kochana ty idź już spać :p jak możesz tak dzieciaczki przetrzymywać do późna :p odpoczywaj, bo niedługo będziesz pewnie wisieć nad kiblem o tej porze więc nici ze spania :D
 
Czy jakaś dobra dusza może mi powiedzieć czy mam brać z rana progesteron przed badaniem Jego poziomu czy dopiero po?
I ktory wychodzi w badaniu a który nie?
Liczę na Was dziołchy :p
 
Czy jakaś dobra dusza może mi powiedzieć czy mam brać z rana progesteron przed badaniem Jego poziomu czy dopiero po?
I ktory wychodzi w badaniu a który nie?
Liczę na Was dziołchy :p
jak pójdziesz do labo zaraz z rana to nie bierz, zaaplikuj zaraz po badaniu :) ponoć lutinus i duphaston nie wpływają na poziom we krwi ale... mi mówili że to kwestia przyswajalności... sama nie wiem co o tym myśleć więc najlepiej skonsultuj wynik z lekarzem :)
 
Czy jakaś dobra dusza może mi powiedzieć czy mam brać z rana progesteron przed badaniem Jego poziomu czy dopiero po?
I ktory wychodzi w badaniu a który nie?
Liczę na Was dziołchy :p
Widzę że jutro betujesz, życzę powodzenia. Miałyśmy transfer tego samego dnia ja też mogłabym iść jutro ale strach jest większy i pójdę chyba dopiero w poniedziałek. Co do badania progesteronu to aplikuj wszystko po laboratorium, tak sugerował mi lekarz.
 
reklama
Do góry