reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Od wtorku nie przespalam ani jednej całej nocy. Zawsze gdy już zalegnę w łóżku zaczynam myśleć, czy kropek został ze mną. Od zawsze jestem zmarźluchem, a teraz ciągle mi gorąco w łóżku, łapią mnie duszności, wczoraj to się nawet zmęczylam obieraniem ziemniaków. Słyszę jak serce mi wali. W ciągu dnia człowiek aż tak intensywnie nie myśli, ale przychodzi wieczór, kiedy to mam kilka wolnych chwil i zaczyna się kotłownie w głowie. Poziom adrenaliny mam już tak wysoki, że oczy mam jak 5zl i w sumie, to mogłabym iść jakieś ciasto na jutro upiec albo wziąść się za prasowanie zaległości.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od wtorku nie przespalam ani jednej całej nocy. Zawsze gdy już zalegnę w łóżku zaczynam myśleć, czy kropek został ze mną. Od zawsze jestem zmarźluchem, a teraz ciągle mi gorąco w łóżku, łapią mnie duszności, wczoraj to się nawet zmęczylam obieraniem ziemniaków. Słyszę jak serce mi wali. W ciągu dnia człowiek aż tak intensywnie nie myśli, ale przychodzi wieczór, kiedy to mam kilka wolnych chwil i zaczyna się kotłownie w głowie. Poziom adrenaliny mam już tak wysoki, że oczy mam jak 5zl i w sumie, to mogłabym iść jakieś ciasto na jutro upiec albo wziąść się za prasowanie zaległości.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja żeby ciągle nie myśleć , wróciłam do pracy. Już od dłuższego czasu po 22 poprostu padam. Jestem teraz bardziej wrażliwa i z byle powodu stają mi łzy w oczach. Niestety, to nasza ostatnia szansa. Trzeciego podejścia już nie będzie, bo nie mamy już mrozaczkow , kasy itd, itd a wiek też pozostawia wiele do życzenia. Boję się tego poniedziałku, sikacza wczesniej nie robię żeby się nie stresować. Leżę teraz , niedobrze mi, ale nie nakręcam , tłumacze sobie że to przez leki. I obym się myliła w tej kwestii:)
 
myślę że tym razem powinno byc gites poprzednim miałam 7 małych potem ładnie rosły pobrali 6 ale tylko 3 sie zaplodnily do blastki dotrwala tylko jedna myślę ze będziesz lepiej :) ale już sama nie jadę i nigdy w życiu już nie zaciagne ręcznego hehehe wyjazd z przygodami

Tym razem to już musi być dobrze, nie ma innej opcji :).
 
No mi jakie 100 jednostek zostało i specjalnie jak głupia trzymałam w lodówce przez 3 miesiące bo stwierdziłam że się przyda a tu dupa i ch...j mnie strzelił bo wszystkie wiemy jaka to kasa.
Kuźwa. Ja z nowej 300 setki zużyłam tylko 75 jednostek. Myślałam żeby zostawić profilaktycznie, ale widzę że do wywalenia tylko się nadaje. :(
 
reklama
Od wtorku nie przespalam ani jednej całej nocy. Zawsze gdy już zalegnę w łóżku zaczynam myśleć, czy kropek został ze mną. Od zawsze jestem zmarźluchem, a teraz ciągle mi gorąco w łóżku, łapią mnie duszności, wczoraj to się nawet zmęczylam obieraniem ziemniaków. Słyszę jak serce mi wali. W ciągu dnia człowiek aż tak intensywnie nie myśli, ale przychodzi wieczór, kiedy to mam kilka wolnych chwil i zaczyna się kotłownie w głowie. Poziom adrenaliny mam już tak wysoki, że oczy mam jak 5zl i w sumie, to mogłabym iść jakieś ciasto na jutro upiec albo wziąść się za prasowanie zaległości.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja po ostatnim transferze chwilę brałam relanium i spałam jak niemowlę i nie marteilam się tak bardzo. Po kolejnym transferze też biorę, po co człowiek ma się męczyć i wsluchiwac w organizm...
 
Do góry