reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nawet si nie przyzwyczajaj do tej myśli. Jak jeszcze raz usłyszę "o ile się uda" to spiorę na gołą dupkę
no przecież napisałam, że nie biorę pod uwagę niepowodzenia :) ale czasem los jest złośliwy... 2 transfery i oba udane, choć na krótko, a teraz przygotowuję się do utrzymania ciąży ale gdzieś w głowie jakieś diablę mi nie daje spokoju, więc się boję o implantację - żeby nie było, że pech zaskoczy w najmniej oczekiwanym momencie :( ale do tego jeszcze daleeeko
 
Mi póki co dr mowila ze przy blastkach nie robia... :/ no moze wrócę znowu do tego pytania jak bede u niej. Tylko sie zastanawiam czy jak bedzie w najblizszym cyklu owulacja to ryzykowac na naturalnym czy poczekac i działać na sztucznym :/
jak się będzie upierać, że nie to ją zaskocz i powiedz, że w innym wypadku nie podchodzisz i koniec :)
 
Dziewuszki kochane,
gdyby ktoras miala Gonal 375 w Penie ,za jakas w miare ludzka kase do oddania,prosze o info na pr.
Szukam dla znajomej .Mam nadzieje,ze cos razem zdzialamy.Dzieki:)
ja mam , ale nie wiem ile tego zostalo, tylko on w lodowce musi byc . oddam za darmo tylko ja z kielc jestem, nie wiem czy mozna wyslac , ewentualnie tylko koszt wysulki, wazny do 01/2018
 
reklama
Pewnie macie racje. Tylko strasznie trudno uwierzyc... przynajmniej na ta chwilę...
kochana jak ja bym wierzyła, że mi się uda, to bym spoczęła na laurach i nie wydawała kasy na dodatkowe badania i innych specjalistów. Ale chcę po prostu mieć spokojne sumienie, że zrobiłam naprawdę wszystko co mogłam :)
 
Do góry