reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no mówię ci że myślałam że **** mnie strzeli jak to chujostwo piszczalo no i dzisiaj wydalam na starcie 2200 w klinice i 513 za leki no i za tego elektryka 100 więc o tyle jestem lżejsza ;) ja chyba powiem teściowej aby dała już te 10 tyś dla wnuczka albo wnuczki na pierwsze urodziny hehehe taki już prezent ciekawe co by powiedziała
trzymam kciuki za jajka- a teściowa niech daje !!! :)
 
Wiecie co dziewczyny mam dzisiaj strasznie ciężki dzień w ciągu ostatniego tygodnia 2 najbliższe moje przyjaciółki powiedziały że zaszły w ciążę z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej ogromny smutek i to zawsze rodzące się pytanie w głębi serca "dlaczego to nie ja" ☹️ wiem że nie powinnam ale to co się czuje w głębi serca nie działa na zawołanie... Kiedy mówią że się źle czują i że ciąża to straszny stan to mam ochotę krzyczeć że od dałabym wszystko co posiadam aby być na waszym zdjęciu a nawet całe poranki spędzić nad toaletą... Wiem że może to brzmieć źle ale czuję że muszę to gdzieś z siebie wyrzucić bo zwariuje... Siedzę sama i łzy lecą po policzkach i nie rozumiem czemu ja tak nie mogę [emoji22] czasami myślę że życie jest niesprawiedliwe

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem co czujesz też przez to przechodzilam i nie potrafiłam z przyjaciółka rozmawiać... ale też wiem jak czują się Twoje przyjaciółki z racji tego ze sama ciężko znoszę ciążę...skomplikowana sprawa...

---29tc---
 
Nie wiem czy to prawda ale po otwarciu i pierwszym wstrzyknięci ważne są one tylko 28 dni. Tak jest na ulotce i tak lekarka mi mówiła bo też myślałam że wykorzystam to co mi z poprzedniej stymulacji zostało. Chyba że masz w osobnych ampułkach.
o to nawet nie wiedzialam, to niestety musze wyrzucic bo ja w lutym bralam,
 
trzymam kciuki za jajka- a teściowa niech daje !!! :)
myślę że tym razem powinno byc gites poprzednim miałam 7 małych potem ładnie rosły pobrali 6 ale tylko 3 sie zaplodnily do blastki dotrwala tylko jedna myślę ze będziesz lepiej :) ale już sama nie jadę i nigdy w życiu już nie zaciagne ręcznego hehehe wyjazd z przygodami
 
Wiem co czujesz też przez to przechodzilam i nie potrafiłam z przyjaciółka rozmawiać... ale też wiem jak czują się Twoje przyjaciółki z racji tego ze sama ciężko znoszę ciążę...skomplikowana sprawa...

---29tc---
ja przetrwalam wszystkie kolezanki, bylo mi przykro za kazdym razem kiedy kolejno zachodzily w ciaze , ale za to one teraz maja pyskujace dxieciaki a ja dopiero sie spodziewam slodziutkiego bobaska i to one mnie teraz zazdroszcza ;)
 
reklama
Do góry