reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

asiu ,ale to byl transfer z wrzesnia,teraz beda nowe rozmrazac i trzeba niestety odczekac ,jak beda sie te zarodki zachowywac.nie wyglada zeby w nich lezal problem,moze po prostu pech.Mysl pozytywnie,masz ladne zaplecze.Bedziesz miala cos do tlumaczenia,mozesz mi na pr.wyslac.pomoge ci to ogarnac:tak:
no dziekuje bardzo ostatnie problemy mnie przytłoczyły bardzo noe potrafie sobie z tym porazic.. boje sie ze jak ten transfer nie wyjdzie załamie sie i ja i maz :( dzis lekarka kazała mi zaczac brac 2razy progynova i przyjsc w piatek sprawdzic .. troche ta prolaktyna mnie martwi ... ze po miesiacu stabilizacji znow podskoczyła :(

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
:szok::szok: no co ty opowiadasz jak to pierwsze slysze zeby tak postepowala ktorakolwiek klinika
no tak myslałam ale zle zrozumiałam.lekarke na szxzescie wyciagłam protokuł ostatniego criotransferu i jedna z dziewczyn przetłumaczyła mi o co chodzi
1509132083-b7168bad93c70b43-aaaaaa.png


Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no dziekuje bardzo ostatnie problemy mnie przytłoczyły bardzo noe potrafie sobie z tym porazic.. boje sie ze jak ten transfer nie wyjdzie załamie sie i ja i maz :( dzis lekarka kazała mi zaczac brac 2razy progynova i przyjsc w piatek sprawdzic .. troche ta prolaktyna mnie martwi ... ze po miesiacu stabilizacji znow podskoczyła :(

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu,odniose sie do postu Gosi,ktora na twoj odpisywala...z twojego protokolu wynika jasno ze zamrazano juz zaplodnione komorki,komorki zamrozono w stadium 12*2 i 1*1 ,czyli zaczely juz sie dzielic,a dziela sie tylko zaplodnione.To jedno.Po drugie w Niemczech ,prawie zadna klinika nie hoduje do stadium blastocysty,z wielu powodow.To nie Polska niestety.Sa niestety z wielu stron mocno ograniczeni i wielu rzeczy przy in vitro nie wolno im robic.Niestety.
 
Bola jajniki... coraz wieksze pecherzyki, coraz wiecej puregonu. Na brzuchu siniak na siniaku.
Lekko nie jest...! Ale w koncu sie doczekam! Musze :) choc ja podchodze z rezerwa - jak bylam raz naturalnie w ciazy to stracilam ja w 13 tyg, wiec jesli sie uda teraz to dlugo bede sie bala.. im wiecej kciukow tym lepiej :)))

Czy myslicie, ze ten niski estradiol moze skomplikowac sprawe?
Trzymam mooocno!!!
 
Hej dziewczyny dopiero 30 min temu wróciłam do domu jestem padnięta i wkurzona słuchajcie tego zajechalam pod klinikę wysiadam z samochodu a że mam w automacie no to zaciagnelam ręczny przyciskiem no i co się stało ręczny cos zaszwankowal i nie chciał puścić stałam pod kliniką od 14:20 do prawie 18 przyjechał elektryk i jakoś za pomocą komputera naprawił mi to i mogłam jechać usterka niby naprawiona ale co 20 km musiałam sie zatrzymywać i sprawdzać czy tarcze sie nie nagrzewaja cała drogę chujostwo mi w samochodzie piszczalo łeb już mi siada ale najważniejsze dotarłam do domu :) A co do wizyty to tak jest 9 małych pęcherzyków mam zacząć brać monopur 300jednostek od poniedziałku razem z gonapeptyl pół ampułki i wizyta w piątek jak wyglądają pęcherzyki :) i na punkcje mam się nastawić tak 10 albo 11 listopada :) już mam wizyty umówione ;) wszystko ładnie wygląda tak sie cieszę że od poniedziałku już właściwa stymulacja :) @anett96 kochana a jak u Ciebie wizyty ?;)
 
Asiu,odniose sie do postu Gosi,ktora na twoj odpisywala...z twojego protokolu wynika jasno ze zamrazano juz zaplodnione komorki,komorki zamrozono w stadium 12*2 i 1*1 ,czyli zaczely juz sie dzielic,a dziela sie tylko zaplodnione.To jedno.Po drugie w Niemczech ,prawie zadna klinika nie hoduje do stadium blastocysty,z wielu powodow.To nie Polska niestety.Sa niestety z wielu stron mocno ograniczeni i wielu rzeczy przy in vitro nie wolno im robic.Niestety.
no wiem to myslałam ze niemcy sa do przodu ale jak sie okazało sa za murzynami jeszcze złota nasza Polska gdyby nie leczenie meza ktorego w pl nie ma juz dawno bym sie spakowała i wrociła ..a tak musze sie meczyc.. no wiem ze swiruje bardzo ale tutaj jesli w klinice sie nie wykłucisz nie zapytasz to ci nie powiedza..zwariowac mozna mowie wam u meza to samo o niczym człowieka nie informuja tylko papiery sie licza ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny dopiero 30 min temu wróciłam do domu jestem padnięta i wkurzona słuchajcie tego zajechalam pod klinikę wysiadam z samochodu a że mam w automacie no to zaciagnelam ręczny przyciskiem no i co się stało ręczny cos zaszwankowal i nie chciał puścić stałam pod kliniką od 14:20 do prawie 18 przyjechał elektryk i jakoś za pomocą komputera naprawił mi to i mogłam jechać usterka niby naprawiona ale co 20 km musiałam sie zatrzymywać i sprawdzać czy tarcze sie nie nagrzewaja cała drogę chujostwo mi w samochodzie piszczalo łeb już mi siada ale najważniejsze dotarłam do domu :) A co do wizyty to tak jest 9 małych pęcherzyków mam zacząć brać monopur 300jednostek od poniedziałku razem z gonapeptyl pół ampułki i wizyta w piątek jak wyglądają pęcherzyki :) i na punkcje mam się nastawić tak 10 albo 11 listopada :) już mam wizyty umówione ;) wszystko ładnie wygląda tak sie cieszę że od poniedziałku już właściwa stymulacja :) @anett96 kochana a jak u Ciebie wizyty ?;)

ekstra !!! rozwalił mnie tekst:"chujostwo mi w samochodzie piszczało" :D
 
Do góry