reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
7dpt, 2 zarodki 2 dniowe. Dziewczyny ovitrelle nie jest tylko i wyłącznie na pęknięcie pęcherzyków. Wpływa tez korzystnie na betę.
Myślicie, że mogę sama sobie zwiększyć dawkę luteiny z 3x2tab 100 do 3x3tab ? Czy to nie zaszkodzi?
Myślę że nie zaszkodzi. Ja po pierwszym transferze miałam od razu dawkowanie 3x3 :).
 
no i po wizycie juz wszystko wiem u mnie nie zamrazaja blastek :( tylko jajeczko osobno i sperme pozniej robia ICSI 3 dni czekaja i transferuja .. dzis wziełam dokumenty od lekarki o poprzednich jajeczkach jak i co ale totalnie tego noe ogarniam.. jestem zmeczona powoli tym wszystkim .. to chyba bedzie moj ostatni transfer .. trace nadzieje ze wogole sie uda skoro to nawet nie blastka :( czy jest wogole sens dalej to ciagnac.. jak bede w domu wrzuce te opisy jajeczek
:szok::szok: no co ty opowiadasz jak to pierwsze slysze zeby tak postepowala ktorakolwiek klinika
 
Wczoraj juz odstawilam leki poza witaminami. Dzis mam konsultacje z dr o 14, zobaczymy... Kochana ja bardzo bym chciala abysmy my już mogły wisieć nad tymi kiblami!! Dziekuje za wszystko. Tylko tak sobie myślę że życie jaja sobie ze mnie robi... co mialo oznaczac to plamienie? Brak bólu jak na @... mialam.do konca nadzieje... to straszne :-(
Kochana a mialas encorton i estrofem ?
 
Dziewuszki kochane,
gdyby ktoras miala Gonal 375 w Penie ,za jakas w miare ludzka kase do oddania,prosze o info na pr.
Szukam dla znajomej .Mam nadzieje,ze cos razem zdzialamy.Dzieki:)
 
reklama
Do góry