reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak zaczynam... od soboty mam dużo leków łącznie z wiagra męska,pani pielęgniarka wypisujac receptę mówi do męża ile opakowań czy ma jakiś zapas w domu a on na to ale to dla żony,ona na mnie tak patrzy dziwnie i mówi do niego przecież to dla mężczyzn... może myślała że mam pysiora zamiast dziurki... ze jesteśmy jakaś nietypowa para ;) fakt włosy na brodzie od leków zaczęły mi rosnąć ale na czas wydepilowane więc raczej nie powinna ich widzieć ;)
A to Wdowiak Ci przepisał? Gdzie chodzisz do Ovum, czy Ovei?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to Wdowiak Ci przepisał? Gdzie chodzisz do Ovum, czy Ovei?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
No on.a chodzę różnie zależy gdzie bardziej pasuje, mam brać od 3 dniacyklu
estrofem 2×2
Lenzetto 3×2
Neoparmin 1×1
Acard
Maxon czyli wiagre 1×1( na mnie działa ona usypiajaco)
Pentohxal to też coś dla mężczyzn na ukrwienie
 
Mi torbiel jedną została ok. 2 cm a lekarz mimo to stwierdził że się wchłonie i nie przeszkodziło to w transferze...
Mi niestety przerwał procedurę.. ale dwa miesiące później już byłam znowu w grze. Niestety bez powodzenia. Z 5 zarodków tylko jeden dotrwał do 5ego dnia, a potem nie chciał się zagnieździć. Mam nadzieje, ze tym razem się uda bo ciężko znoszę hormony , emocje. Nie wiem na ile prób starczy mi jeszcze sił..
 
reklama
Do góry