reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

tylko że ja po pierwsze nie mam zwierzaka więc nie wiem z kim mogłabym sie urżnąć... a po 2 niestety u mnie ani słychu ani widu na kolejną szansę, po jestem udupiona do stycznia... a Wy dziewczynki działajcie póki możecie w tym roku :) ile ile będziecie siedziec na tym wątku :p marsz na ciężarówki :D
Ja jedynie ciężarówką mogę się przejechać:p ale nie wiem dlaczego nie nęci mnie ta kariera
 
reklama
Tak se sprawdzam na poprawienie nastroju bo wiadomym jest wszem i wobec, że progesteron podnosi temperaturę ciała. W naturalnych staraniach oznacza to, że się ładnie wydziela progesteron i cosik tam się dzieje u nas nie oznacza to nic bo ładujemy w siebie progesteron i to w dużych dawkach.
no no ... ja ładowałam końskie dawki a potem się okazało, że i tak mam niski "bo się źle przyswaja" - u Was pewnie przyswajalność 100% i dzieci najedzone!!
 
Czesc Dziewczyny,
Obserwuje Was od jakiegos czasu i jestem pod wrazeniem jak bardzo jestescie zaangazowane we wzajemna pomoc i udzielanie wsparcia. Widze, ze tu juz sie nawiazaly prawdziwe przyjaznie :)To jest niezwykle budujace.
Trzymam za wszystkie z Was kciuki!
Przedstawie sie krociutko. Jestem w trakcie stymulacji (8 dzien). Zaraz do tego wroce.
To moje trzecie podejscie. Pierwsze niedokonczone - przeszkodzil mi torbiel. Drugie nieudane :( Pierwsze dwa w Krk w Artvimedzie. Teraz przenioslam sie do Gamety w Lodzi. Czy ktoras z Was tam sie leczy?

Aktualnie biore Puregon (podwyzszona dawke gdyz mam za niski Estradiol - stan na wczoraj - 230 - co myslicie?), Menopur i gonapeptyl. Nienawidze zastrzykow..ale jakos wytrzymuje. Mam 10 pecherzykow z czego trzy nie rokuja. Reszta rosnie nierowno..
jutro mam badanie estradiolu i sprawdzenie pecherzykow. Mam nadzieje ze podniesiona dawka wczoraj (ze 150 do 200 pomogla..).

Przepraszam, ze sie tak rozpisalam.. Punkcje wstepnie mam na 2ego ustalona. Jesli wszystko pojdzie dobrze. Czy ktoras z Was miala niski estradiol, a potem sie podniosl i wszystko poszlo bez komplikacji?
WITAM :)



Pozdrawiam Was serdecznie
 
Hahaha... to jest myśl nawalić się w święta do nieprzytomności. Zamiast barszczu z uszkami wleję sobie do talerza wina i będę go piła całą wigilię a skończę przed sylwestrem, żeby wytrzeźwieć ubrać się i iść się na sylwestrze znów upić. Tak dzielnie przetrwam ten czas :D
I to jest genialny plan
 
Tak se sprawdzam na poprawienie nastroju bo wiadomym jest wszem i wobec, że progesteron podnosi temperaturę ciała. W naturalnych staraniach oznacza to, że się ładnie wydziela progesteron i cosik tam się dzieje u nas nie oznacza to nic bo ładujemy w siebie progesteron i to w dużych dawkach.
Hah, no to na poprawę humoru zmierzylam i ja. 35.8 [emoji12] I nie podzialalo to pozytywnie na moje samopoczucie [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha... to jest myśl nawalić się w święta do nieprzytomności. Zamiast barszczu z uszkami wleję sobie do talerza wina i będę go piła całą wigilię a skończę przed sylwestrem, żeby wytrzeźwieć ubrać się i iść się na sylwestrze znów upić. Tak dzielnie przetrwam ten czas :D
A tym winem dobry pomysł... tylkostraszna zgaga po nim :) mąż będzie dziecka pilnował bo mamusia będzie "chora ";)
 
Hahaha... to jest myśl nawalić się w święta do nieprzytomności. Zamiast barszczu z uszkami wleję sobie do talerza wina i będę go piła całą wigilię a skończę przed sylwestrem, żeby wytrzeźwieć ubrać się i iść się na sylwestrze znów upić. Tak dzielnie przetrwam ten czas :D
Ty to ciężarówa będziesz a nie tam upijać się! :)
 
reklama
Do góry