reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc Dziewczyny,
Obserwuje Was od jakiegos czasu i jestem pod wrazeniem jak bardzo jestescie zaangazowane we wzajemna pomoc i udzielanie wsparcia. Widze, ze tu juz sie nawiazaly prawdziwe przyjaznie :)To jest niezwykle budujace.
Trzymam za wszystkie z Was kciuki!
Przedstawie sie krociutko. Jestem w trakcie stymulacji (8 dzien). Zaraz do tego wroce.
To moje trzecie podejscie. Pierwsze niedokonczone - przeszkodzil mi torbiel. Drugie nieudane :( Pierwsze dwa w Krk w Artvimedzie. Teraz przenioslam sie do Gamety w Lodzi. Czy ktoras z Was tam sie leczy?

Aktualnie biore Puregon (podwyzszona dawke gdyz mam za niski Estradiol - stan na wczoraj - 230 - co myslicie?), Menopur i gonapeptyl. Nienawidze zastrzykow..ale jakos wytrzymuje. Mam 10 pecherzykow z czego trzy nie rokuja. Reszta rosnie nierowno..
jutro mam badanie estradiolu i sprawdzenie pecherzykow. Mam nadzieje ze podniesiona dawka wczoraj (ze 150 do 200 pomogla..).

Przepraszam, ze sie tak rozpisalam.. Punkcje wstepnie mam na 2ego ustalona. Jesli wszystko pojdzie dobrze. Czy ktoras z Was miala niski estradiol, a potem sie podniosl i wszystko poszlo bez komplikacji?

Pozdrawiam Was serdecznie
Witamy :-) ja sie leczylam w lodzi w gamecie. Obecnie 31 tc [emoji4] u jakiego lekrza sie leczysz?
Oprócz mnie jest trochę dziewczyn na forum z Gamety Lodz.
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy :-) ja sie leczylam w lodzi w gamecie. Obecnie 31 tc [emoji4] u jakiego lekrza sie leczysz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Oooo wspaniała wiadomość przed snem :) U dr Połacia. Bardzo go polubiłam i jestem mega optymistycznie nastawiona. Klinika zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż w KRK. Tylko dojazdy trochę męczące.. ale warto :)
 
Też nigdy wcześniej nie mierzyłam, ale podłapałam głupawkę od @MoKa i postanowiłam to sprawdzić.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
@MoKa nie namawiaj do złego :p
a ty kochana nie świruj i nie rób sikaczy, nie mierz temp bo po co zawracać sobie gitarkę głupotami... poczekaj do tego poniedziałku, włącz myślenie o niebieskich migdałach i nie stresuj kropka!!
W ogóle dziewczyny ja tak z dupy odkopałam moje stare posty z początku września jak byłam po transferze, bo człowiek za szybko zapomina co ważne i muszę was ochrzanić!!! ja tryskałam dobrą energią i optymizmem, głupoty się mnie trzymały, a wy tu bez powodu schizujecie. Jak przyjdzie pora to będziecie myśleć co dalej, a teraz idźcie spać i śpijcie aż do bety ;)
 
Babulec życzę Ci by ten transfer się naprawdę udał ale jeśli coś pójdzie nie tak to poczytaj troszkę wstecz to forum . Nie ma czegoś takiego jak niepłodność idiopatyczna my na to tu mówimy tutaj idiotyczna . Ja jestem trudnym przypadkiem i jeździłam do Mrugacza ponad 700 km niestety dla niego za trudnym bo bez przyczyny wg niego . U nas tez było 5 lat walki o dziecko i tez pojechałam z myślą tylko o ivf . Miałam piękne jajka piękne zarodki a ciąży brak ... nie używaj słów pech bo nie ma czegoś takiego . Gdzieś przyczyna musi być tylko trzeba powalczyć żeby podziałać tak żeby się w końcu udało . Pamiętaj jedno i mi to dawało motywacje do walki . Nikt nie powiedział wam ze jesteście bezpłodni wiec dzieci możecie mieć !. Ja po zmianie kliniki i odnalezieniu przyczyny w styczniu będę juz miała przy sobie swoją córeczkę .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe tak to prawda ktos chyba tu kiedys albo na innym forum pisal ze nieplodnosc idiopatyczna to taka nie chce mi sie ***** was badac :D
 
Oooo wspaniała wiadomość przed snem :) U dr Połacia. Bardzo go polubiłam i jestem mega optymistycznie nastawiona. Klinika zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż w KRK. Tylko dojazdy trochę męczące.. ale warto :)
Moj wspaniały Pan doktor!!! U niego sie wlasnie leczylismy. [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
p
Nasze zarodki też nie za bardzo... z 10 komórek 8 zaplodnionych ,3 do 5 doby,a reszta zostawiłam do siódmej ale niestety przestała się rozwijać. Został nam jeden zarodek i jadę po niego,podejrzewam że 10 listopada... każda z nas źle to znosi ,nikt nie lubi brać leków a nasze wahania nastrojów są straszne ale trzeba się do nich przyzwyczajać w ciąży jest jeszcze gorzej :) dasz radę...

Dziękuje! Trzymam kciuki! Cieszę się, ze się do Was przyłączyłem :) Od razu mi lepiej!
 
reklama
Do góry