reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Walcząca wychlip się, zmarnuj rolke papieru toaletowego, a z ostatnim jego listkiem popraw cycuszki do przodu i dalej WALCZ. Ja czas płakania mam w sobotę. Ale wierzę w to że obie damy radę. Tak jak wszystkie dziewczyny na tym forum.
@walczaca Też pół nocy przeplakalam... Ale nawet po papier nie chciało mi się iść stwierdziłam że pościel zmienię ;) boli strata... Ale musisz pozwolić sobie na łzy i odreagowanie. W dzień latalam jak szalona z łzami w oczach nawet okna myłam a w nocy płakałam a dzisiaj już jest ok...
 
Czyli patrz urznijmy się do Ciebie przemówiło:yes:
tylko że ja po pierwsze nie mam zwierzaka więc nie wiem z kim mogłabym sie urżnąć... a po 2 niestety u mnie ani słychu ani widu na kolejną szansę, po jestem udupiona do stycznia... a Wy dziewczynki działajcie póki możecie w tym roku :) ile ile będziecie siedziec na tym wątku :p marsz na ciężarówki :D
 
No Kochana -to teraz nie masz wyjścia musisz być mi podporą i podpowiedzią ;)
To mi pierwszy transfer więc wiem mniej niż niewiele. Ale dziewczyny tu na forum są zawsze czujne, zwarte i na posterunku. W następnym miesiącu jak już będę po drugim transferze to może będę mądrzejsza. może podkreślam;D
 
a ja 16.45 :) nie dostałam!
ale recepty juz wypisze powie kiedy zaczac i sprawdzi na usg czy nie ma torbieli. wiec do przodu mimo @. Przyjdzie moze w weekend to juz leki bede miala i startuję!!
Ja też mam nadzieję że już jutro recepta na leki i ze zacznę juz właściwą stymulacje nie moge sie doczekać tej wizyty :) i niestety sama jadę bo M jedzie dorobić ale dam radę :) to tylko 120 km hehehe
 
Czesc Dziewczyny,
Obserwuje Was od jakiegos czasu i jestem pod wrazeniem jak bardzo jestescie zaangazowane we wzajemna pomoc i udzielanie wsparcia. Widze, ze tu juz sie nawiazaly prawdziwe przyjaznie :)To jest niezwykle budujace.
Trzymam za wszystkie z Was kciuki!
Przedstawie sie krociutko. Jestem w trakcie stymulacji (8 dzien). Zaraz do tego wroce.
To moje trzecie podejscie. Pierwsze niedokonczone - przeszkodzil mi torbiel. Drugie nieudane :( Pierwsze dwa w Krk w Artvimedzie. Teraz przenioslam sie do Gamety w Lodzi. Czy ktoras z Was tam sie leczy?

Aktualnie biore Puregon (podwyzszona dawke gdyz mam za niski Estradiol - stan na wczoraj - 230 - co myslicie?), Menopur i gonapeptyl. Nienawidze zastrzykow..ale jakos wytrzymuje. Mam 10 pecherzykow z czego trzy nie rokuja. Reszta rosnie nierowno..
jutro mam badanie estradiolu i sprawdzenie pecherzykow. Mam nadzieje ze podniesiona dawka wczoraj (ze 150 do 200 pomogla..).

Przepraszam, ze sie tak rozpisalam.. Punkcje wstepnie mam na 2ego ustalona. Jesli wszystko pojdzie dobrze. Czy ktoras z Was miala niski estradiol, a potem sie podniosl i wszystko poszlo bez komplikacji?

Pozdrawiam Was serdecznie
a ja 16.45 :) nie dostałam!
ale recepty juz wypisze powie kiedy zaczac i sprawdzi na usg czy nie ma torbieli. wiec do przodu mimo @. Przyjdzie moze w weekend to juz leki bede miala i startuję!!
Mi torbiel jedną została ok. 2 cm a lekarz mimo to stwierdził że się wchłonie i nie przeszkodziło to w transferze...
 
reklama
Do góry