reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiecie co jest najgorsze... Kolejne swieta bez ciazy... W tamtym roku pocieszalam sama siebie, za rok sie uda, bede w ciazy.... I co...
Kocham swieta, cala ich otoczke... Ale gdy pomysle o Wigilii o zyczeniach... Zycze Ci upragnionego dziecka, zebys zistala mama, zebys zaszla w ciaze... Zygac mi sie chce i czuje jak flaki przewracaja mi sie do gory nogami...
Czasem mam ochotę krzyczec od tak wykrzyczec sje tak na maxa ale nawet na to nie mam sił... Czuje jak mone gardlo związane jest w supeł.... Ta bezsilnisc nas zabija...
to fakt Święta to najtrudniejszy czas...
 
Ślubowanie synka - musialas być bardzo dumna :). No i masz już @ czyli możesz działać dalej. Ja jeszcze czekam i jestem mega zmartwiona bo zawsze po odstawieniu leków szybko dostawalam a tu nic ...
Może zaraz i u Ciebie przyjdzie @.... od soboty leki zaczynam. Boję się ze to już ostatni raz... moja ostatnia próba. Oj dumna byłam i to bardzo ... a teraz jestem wscieknieta bo dorabianie lekcji to uwierzcie mi jest bardzo stresujące... czytanie ok ale pisanie to kataklizm.
 
Czyli każda ma ten dylemat... ja już mężowi o tym mówiłam, że boję się świat. Zawsze albo zaczyna się to łzami jeszcze przed życzeniami albo kończy gdy jestem już całkiem sama :(
ja w tym roku akurat będę odliczać dni do spotkania z naszą córeczką, ale doskonale pamiętam przepłakane święta przez ostatnie dwa lata...
 
reklama
ja w tym roku akurat będę odliczać dni do spotkania z naszą córeczką, ale doskonale pamiętam przepłakane święta przez ostatnie dwa lata...
Dobrze ze u Ciebie tp się skończyło wielkim szczęściem... dzieckiem. Ja wiem ze w trakcie życzeń rodzina chce dobrze ale nawet nie zdaje sobie sprawy jak one nas bolą.
 
Do góry