reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia moja lekarka wychodzi z założenia, że lepiej rozmrozic 4 3-dniowe, bo jest większa pewność, że na poniedziałek coś zostanie. W razie czego będzie jeszcze ta jedna blastka. Nie będę już kombinować. Mówiłam jej o tym rozwiązaniu, żeby 2 rozmrozic, ale powiedziała, że zmniejszam sobie szansę.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie rozumiem takiego postepowania. Dlaczego w takim razie nie trzymali zarodkow do 5tej doby od razu? A jak wszystkie dotrwają to co wtedy???
 
Pewnie bylby to dobry pomysl zeby ukrucic takie postepowanie ale chyba bym nie dala rady mowic o wszystkim w sadzie
no niestety kliniki wiedza ze nas to boli i ze nie jestesmy w stanie nic z tym zrobic.. smutne to bardzo...mnie tez to boli ze lekarze prowadza nas przedmiotowo..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie rozumiem takiego postepowania. Dlaczego w takim razie nie trzymali zarodkow do 5tej doby od razu? A jak wszystkie dotrwają to co wtedy???
Niewiem... Pierwsze i drugie podejście to wykonywałam tylko polecenia, o nic nie pytałam, tylko robiłam wszystko jak kazali. Teraz jak się odezwałam, to jeszcze zostałam zlinczowana. Wychodzilam z założenia, że skoro tak jest to tak musi być. Jak człowiek się nie zna, to się nie odzywa i całkowicie ufa lekarzowi. W poniedziałek rano jak będę dzwonić i będzie więcej dojrzałych niż dwie, to zapytam co będzie z resztą. Dziwne jest też, że w niedzielę nikt tam nie urzeduje.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry