reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny co robilyscie z nadprogramowymi komórkami jezeli takie byly? Ja na poczatku myślałam o dawstwie do aropcji, tym bardziej że moja pani dr twierdzi,że rozmrazane komorki jajowe i kiepskie nasienie (bo u nas to jest przyczyna in vitro) to nie jest dobry pomysł. I mogą być kiepskie efekty... Natomiast moj M mówi ze on to chyba woli narazie myśleć samolubnie tylko o nas i dopiero jak nam sie uda myslec o ewentualnym dawstwie...
 
reklama
Kurcze a taka juz bylam spokojna. Normalnie nie usne dzisiaj.
No domyślam sie tylko co czujesz... wiesz sama jak jest czasami z tymi testami,chyba nie można im ufać aż tak... wierzę,że jutro z porannego moczu bedzie piekna krecha :-)) sporobuj sie zrelaksowac i kłaść do łóżka,aby nie stresowac dodatkowo Kropka
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała nacinaną otoczkę zarodka przed transferem? Jak wtedy wygląda dzień po dniu proces rozwoju zarodka w macicy? Zwiększa to jakoś szanse? Stosowałyście po antybiotyk (amotaks)?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale miałam parszywy dzień! [emoji30] Babka wjechała mi w dupę i uciekła 3 godziny na policji a potem dostałam telefon ze teściu miał zawał i karetka go zabrała [emoji30]
no to rzeczywiscie mało udany dzien...ale jutro bedzie napewno lepszy dzien głowa do gory

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A możesz mi powiedzieć ile w Gamecie czeka się na pierwszą wizytę? :)

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
Chyba niecale dwa tygodnie z tego co pamietam. Ja chodziłam do dr Ireneusza Polacia on przyjmuje od pon do pt co mi bardzo pasowalo wlasnie jesli chodzi o dalekie dojazdy bo w kazdy dzien tyg jest dostepny. Wizyta u niego 150 zl.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry