reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeśli poprzedni się nie udał to ja bym teraz zmieniła... zawsze jak coś nie wychodzi, to chcę coś zmienić lub przynajmniej dołożyć - żeby nie stać w miejscu. U mnie amh ponad 5, ale dopiero po drillingu jajników reaguję na leki. Podejrzewam, że przez drillingiem amh mogło być nawet większe ale w ogóle nie reagowałam na leki... Tez mam pco i miałam długi protokół, hiperki ani śladu i przy dość dużych dawkach hormonów 9 komórek, 7 prawidłowych (rosło ok 15 pęcherzyków ale nierównej wielkości). Ja bym zaryzykowała... Ale to moje zdanie i ja lubię ryzyko :D
Joasiu moge zapytac co zrobilas z nad programowa komorka?? Bo 6 zapladnialiscie.
 
reklama
Dziewczyny niem wiem co mi odbilo, kupilam sobie test i zrobilam chwile temu. Wyszedl negatywny :( Jakis blady cien cienia drugiej kreski ale to trzeba pod swiatlo dobrze sie przyjrzec. Normalnie zalamalam sie. Jeszcze tak daleko do tego usg i chcialam sprawdzic tym testem czy wszystko ok a tu takie cos :( Jeszcze pocieszam sie faktem, ze moze z porannego moczu wyjdzie. Zostal mi jeszcze jeden test to rano sprawdze jeszcze raz.
 
Dziewczyny niem wiem co mi odbilo, kupilam sobie test i zrobilam chwile temu. Wyszedl negatywny :( Jakis blady cien cienia drugiej kreski ale to trzeba pod swiatlo dobrze sie przyjrzec. Normalnie zalamalam sie. Jeszcze tak daleko do tego usg i chcialam sprawdzic tym testem czy wszystko ok a tu takie cos :( Jeszcze pocieszam sie faktem, ze moze z porannego moczu wyjdzie. Zostal mi jeszcze jeden test to rano sprawdze jeszcze raz.
Ja w 9 dpt robilam bete wyszla 286 a na drugi dzien 10 dpt zrobiłam test i kreska druga byla prawie nie widoczna. A dzis juz 28 tc, bedzie dobrze tylko sie nie stresuj

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś jest 8dpt (5dniowego)
Mysl pozytyw
Dziewczyny mam mętlik w głowie od kilku tygodni...proszę poradzicie jaja Wy podhełybyscie decyzję.

Jestem w programie 2+1 , pierwsza nieudana próbę mam za sobą i nie miałam nawet transferu ...
Był to protokół krótki z antagonista po 75 menopur i gonal przez 6 dni...

Teraz próba numer dwa a ja miotam się pomiędzy dwoma świetnymi lekarzami w mojej klinice. ... Dr M znów chce krótki protokół mówi że go zmodyfikuje i że powinno być lepiej niż ostatnio...że niby długi dla mnie jest zły, że to za duże ryzyko...
Za to dr G mówił odwrotnie, że długi jest ok i owszem jest ryzyko duzej hiperki ale on nie widzi innej lepszej możliwości aby osiągnąć zarodki....więc u niego byłby protokół długi.

Moje AMH 11 mam nie stwierdzone policystyczne jajniki i hioerprilaktybemie.

Który protokół według Was???
Ja mialam krotki z antagonista ale dawki napewno wieksze gonalu i menopuru
Problem tkwi tylko ze stromy męża
 
Ja w 9 dpt robilam bete wyszla 286 a na drugi dzien 10 dpt zrobiłam test i kreska druga byla prawie nie widoczna. A dzis juz 28 tc, bedzie dobrze tylko sie nie stresuj

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi pozytywny wyszedl juz 6dpt, beta w 9dpt 188, dzisiaj jest 18dpt to stwierdzilam, ze nawet wieczorem powinien wyjsc juz test :( nic teraz nie zrobie musze czekac do jutra na powtorke, bo teraz napewno nie odpuszcze.
 
Dziewczyny niem wiem co mi odbilo, kupilam sobie test i zrobilam chwile temu. Wyszedl negatywny :( Jakis blady cien cienia drugiej kreski ale to trzeba pod swiatlo dobrze sie przyjrzec. Normalnie zalamalam sie. Jeszcze tak daleko do tego usg i chcialam sprawdzic tym testem czy wszystko ok a tu takie cos :( Jeszcze pocieszam sie faktem, ze moze z porannego moczu wyjdzie. Zostal mi jeszcze jeden test to rano sprawdze jeszcze raz.
Koniecznie zrób rano i próbuj sie jeszcze nie zamartwiac, trzymaj sie
 
reklama
Do góry