reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ale miałam parszywy dzień! [emoji30] Babka wjechała mi w dupę i uciekła 3 godziny na policji a potem dostałam telefon ze teściu miał zawał i karetka go zabrała [emoji30]

Nie zazdroszczę. Ta pogoda od wczoraj negatywnie wpływa na ludzi. Dobrze, że stłuczka nie z Twojej winy. Mam nadzieję, że z teściem lepiej.
 
reklama
Dlatego naprawdę nie wracaj tam gdzie byłaś. Dla par starających się o potomstwo takie sytuacje są naprawdę dołujące. Ktoś kto nie przechodził przez in vitro nigdy tego nie zrozumie.
Powiedzieli nam również ze nawet w przypadku gdy zaplodnia jajeczka dawczyni plemnikami dawcy również mogą nie uzyskać zarodka do transferu. ...
Absolutnie, nigdy więcej. Teraz zdecydujemy się na Gamete.

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Powiedzieli nam również ze nawet w przypadku gdy zaplodnia jajeczka dawczyni plemnikami dawcy również mogą nie uzyskać zarodka do transferu. ...
Absolutnie, nigdy więcej. Teraz zdecydujemy się na Gamete.

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
To trzymam kciuki [emoji110] i bede czekala na informacje [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry