reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a wino w jakich dawkach przyjmujesz?? a łosoś i nasiona chia są??

A no winko oczywiście przyjmuje ("Kto od rana czyta posty Dżoasi to przy wytrawnym winie wcale nie grymasi" :). ). Czasami lampkę, czasami dwie (dziś ze złości to na pewno dwie). Siemię lniane, rybki też się staram, migdały, nasion chia już nie moge, bo jadlam je chyba że trzy lata razem z owsianka i mi zbrzydly :)
 
reklama
Jeśli poprzedni się nie udał to ja bym teraz zmieniła... zawsze jak coś nie wychodzi, to chcę coś zmienić lub przynajmniej dołożyć - żeby nie stać w miejscu. U mnie amh ponad 5, ale dopiero po drillingu jajników reaguję na leki. Podejrzewam, że przez drillingiem amh mogło być nawet większe ale w ogóle nie reagowałam na leki... Tez mam pco i miałam długi protokół, hiperki ani śladu i przy dość dużych dawkach hormonów 9 komórek, 7 prawidłowych (rosło ok 15 pęcherzyków ale nierównej wielkości). Ja bym zaryzykowała... Ale to moje zdanie i ja lubię ryzyko :D
Tyle że ja przy krótkim miałam lekka hiperke i jeśli byłby zarodek to u tak miałam mieć crio właśnie przez te hiperke...
 
Dziewczyny mam mętlik w głowie od kilku tygodni...proszę poradzicie jaja Wy podhełybyscie decyzję.

Jestem w programie 2+1 , pierwsza nieudana próbę mam za sobą i nie miałam nawet transferu ...
Był to protokół krótki z antagonista po 75 menopur i gonal przez 6 dni...

Teraz próba numer dwa a ja miotam się pomiędzy dwoma świetnymi lekarzami w mojej klinice. ... Dr M znów chce krótki protokół mówi że go zmodyfikuje i że powinno być lepiej niż ostatnio...że niby długi dla mnie jest zły, że to za duże ryzyko...
Za to dr G mówił odwrotnie, że długi jest ok i owszem jest ryzyko duzej hiperki ale on nie widzi innej lepszej możliwości aby osiągnąć zarodki....więc u niego byłby protokół długi.

Moje AMH 11 mam nie stwierdzone policystyczne jajniki i hioerprilaktybemie.

Który protokół według Was???

Ja bym skonsultowała z dr Piekarz.
Hiperka to nie jest jakiś se tam katarek, duża może skończyć się w szpitalu.
 
Dziewczyny mam mętlik w głowie od kilku tygodni...proszę poradzicie jaja Wy podhełybyscie decyzję.

Jestem w programie 2+1 , pierwsza nieudana próbę mam za sobą i nie miałam nawet transferu ...
Był to protokół krótki z antagonista po 75 menopur i gonal przez 6 dni...

Teraz próba numer dwa a ja miotam się pomiędzy dwoma świetnymi lekarzami w mojej klinice. ... Dr M znów chce krótki protokół mówi że go zmodyfikuje i że powinno być lepiej niż ostatnio...że niby długi dla mnie jest zły, że to za duże ryzyko...
Za to dr G mówił odwrotnie, że długi jest ok i owszem jest ryzyko duzej hiperki ale on nie widzi innej lepszej możliwości aby osiągnąć zarodki....więc u niego byłby protokół długi.

Moje AMH 11 mam nie stwierdzone policystyczne jajniki i hioerprilaktybemie.

Który protokół według Was???

Sama miałam hiperke i to naprawdę nic strasznego jeśli wszystko będzie ok w następnym cyklu będziesz miała transfer mrożaczka. Niektórzy lekarze nawet twierdzą ,że tak jest lepiej bo nasz organizm się oczyści z tego wszystkiego co przyjmujemy w czasie stymulacji.
 
reklama
Kochana doskonale Cię rozumiem. Ja po punkcji usłyszałam pobraliśmy 15 komórek więc myślę SUPER a na drugi dzień , że owszem 15 ale tylko 3 były ok z czego zapłodnił się tylko 1 ale przestała się rozwijać więc nawet transferu nie miałam... Nikt nie wie czemu tak się stało....
Podchodzilam z KD. W programie dostaliśmy 6 komórek. Procedura ICSI, zapłodnily się wszystkie, do 6 doby nie dotrwal żaden - usłyszeliśmy ze to biologia [emoji34]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Do góry