reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam mętlik w głowie od kilku tygodni...proszę poradzicie jaja Wy podhełybyscie decyzję.

Jestem w programie 2+1 , pierwsza nieudana próbę mam za sobą i nie miałam nawet transferu ...
Był to protokół krótki z antagonista po 75 menopur i gonal przez 6 dni...

Teraz próba numer dwa a ja miotam się pomiędzy dwoma świetnymi lekarzami w mojej klinice. ... Dr M znów chce krótki protokół mówi że go zmodyfikuje i że powinno być lepiej niż ostatnio...że niby długi dla mnie jest zły, że to za duże ryzyko...
Za to dr G mówił odwrotnie, że długi jest ok i owszem jest ryzyko duzej hiperki ale on nie widzi innej lepszej możliwości aby osiągnąć zarodki....więc u niego byłby protokół długi.

Moje AMH 11 mam nie stwierdzone policystyczne jajniki i hioerprilaktybemie.

Który protokół według Was???
Ja bym chyba próbowała długi. W trakcie stymulacji lekarz może zmniejszyć dawkę jeśli uzna, że rośnie za dużo.
 
Sama miałam hiperke i to naprawdę nic strasznego jeśli wszystko będzie ok w następnym cyklu będziesz miała transfer mrożaczka. Niektórzy lekarze nawet twierdzą ,że tak jest lepiej bo nasz organizm się oczyści z tego wszystkiego co przyjmujemy w czasie stymulacji.
Ja po krótkim też miałam hiperke i bylo ok. Ale przy moim AMH 11 i reakcji Mojego organizmu po długim mogę mieć mega hiperke zdaniem dr M a ta kończy się szpitalem i można umrzeć bo się dusisz gdyż woda jest w płucach...dr mówił że nic wtedy nie da się z tym zrobić bo jajniki muszą same się niby uspokoić...
 
Mój Mąż chce znów aby był krótki u dr M , żeby spróbować to ulepszyć i nie ryzykować...a jak się nie uda to 3 raz pójdziemy długim u drG.
Tylko ja panicznie boje się, że znów nie będzie transferu bo nie będzie zarodka który przetrwa...
Ja ufam doktorowi G i on jest chyba lepszy do stymulaji za to dr M ma rękę do transferów
 
Moge jeszcse raz ten przepis ladnie prosze? [emoji16]
Bo nie zapisalam [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kasza jaglana ugotowana na sypko, buraczki ugotowane w mundurkach obrać i pokroić w kosteczkę, pestki dyni podprażyć, do tego rzodkiewka (opcjonalnie) i rukola koniecznie. Sosik - oliwa, miód, sok z cytryny, sól, pierz, musztarda do smaku. Ja robię taką wyraźnie słodko-kwaśną. Do tego super pasuje jeszcze feta i granat - tak jak pisała @M@gda ;)
 
Podchodzilam z KD. W programie dostaliśmy 6 komórek. Procedura ICSI, zapłodnily się wszystkie, do 6 doby nie dotrwal żaden - usłyszeliśmy ze to biologia [emoji34]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
A My że oni nie wiedzą dlaczego tak się stało i że dla nich to również spore zaskoczenie....
 
reklama
A przypomnij- 1 stymulacja za wcześnie skonczona i jajka były niedojrzałe tak?
Skończona bo drM stwierdzil że jest ok a po za tym po wynikach widział że mam już lekka hiperke. Komórki były niedojrzałe a dokładnie 3 dojrzałe ale tylko 1 się zapłodniła... A te 12 miały jakiś dżi pi kurcze nie wiem taka śmieszna nazwa. Oznacza komórek która już na pewno nie dojrzeje czy coś...
 
Do góry