reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
na razie kazała leżeć i po l4 dzisiaj nawet mówiła, żebym męża wysłała (bo wczoraj nie mogła wystawić na 2 dni do przodu), zebym sama się nie plątała za wiele, to tą pielgrzymkę muszę narazie odłożyć :)
no jak mus to mus! :) zatem leż Dzoanka i wypoczywaj. Może ksiażke nadrobisz w koncu :):)
czyli do kiedy L4 i teraz wizyt w srode tak?
 
Mi wyszedł wynik 0,100. Nie sądzę żeby cud się stał bo to bardzo bardzo niski wynik nawet nie ma z przodu durnej jedynki - nic. W klinice jeszcze kazali zrobić jutro bo muszą mieć podwójne potwierdzenie do odstawienia leków.
Strasznie mi przykro!!
Sprawdz jeszcze jutro...
 
no jak mus to mus! :) zatem leż Dzoanka i wypoczywaj. Może ksiażke nadrobisz w koncu :):)
czyli do kiedy L4 i teraz wizyt w srode tak?
kurde odleżyn się w końcu nabawię :p książki już wsie przeczytane co miałam, jutro podjadę do pracy z l4 to moja biblioteka prywatna mi coś podrzuci :D
no kochana jeszcze 2 tygodnie się będę byczyć
a wiecie może co u @bertha ?? coś pisała, że nie będzie się udzielać za bardzo ale żeby się nie pochwalić co jej lewy zaproponował to niedopuszczalne :p chyba że coś pominęłam??
 
Zadzwonili. Do dzisiaj przetrwały 4 . Inaczej 1 się nie zapłodniła, druga zaplodnila się zle, jakiś podział tripoidalny? Co znaczy, ze płód byłby genetycznie uszkodzony. Jutro o 11:20 transfer. Boże aż się poryczalam ze stresu.
Super życzę powodzonka na jutrzejszy dzień aby kropeczka się ładnie zakopała u mamusi
 
kurde odleżyn się w końcu nabawię :p książki już wsie przeczytane co miałam, jutro podjadę do pracy z l4 to moja biblioteka prywatna mi coś podrzuci :D
no kochana jeszcze 2 tygodnie się będę byczyć
a wiecie może co u @bertha ?? coś pisała, że nie będzie się udzielać za bardzo ale żeby się nie pochwalić co jej lewy zaproponował to niedopuszczalne :p chyba że coś pominęłam??
Tez czekam na wiesci co Lewandowski zaproponował bo to moja ostatnia deska ratunku jakby co....
 
reklama
Do góry