reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A dlaczego się zdecydowałas? Były jakieś podejrzenia , wskazania?
Nie było jako takich ale moja dr mówiła żebym zrobiła dla swojego spokoju. Robiłam tydzień przed usg i dr u którego robiłam usg miał od razu wyniki i miał pełen obraz i pappa i usg. I u nas ryzyko wyszło niskie 1:11000

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Mi ogolnie przepisali progesteron w 3 postaciach - lutinus, crinone i duphaston. A lutinus podobno nie wychodzi w badaniu z krwi to moze przez to mialas niski? Mialas jakies plamienia czy cos?
Właśnie że nic mi nie jest czuję się super i niech tak zostanie żadnych płomień ,bólu nic wiec nie wiem dlaczego takie dawki narazie będziemy zachodzić z estrofemu a co do luteiny to nie wiem
 
Nie było jako takich ale moja dr mówiła żebym zrobiła dla swojego spokoju. Robiłam tydzień przed usg i dr u którego robiłam usg miał od razu wyniki i miał pełen obraz i pappa i usg. I u nas ryzyko wyszło niskie 1:11000

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
A mogę zapytać o łączny koszt? Przy kwotach już wydanych te kilka stowek nie robi takiej różnicy ale dla czystej ciekawości pytam :-) :) W Novum pobranie krwi 377 zł +300 zł USG.
 
A mogę zapytać o łączny koszt? Przy kwotach już wydanych te kilka stowek nie robi takiej różnicy ale dla czystej ciekawości pytam :-) :) W Novum pobranie krwi 377 zł +300 zł USG.
250 pappa i 300 usg... A to będziesz robić w Warszawie!? Ja jeżdżę na prenatalne nie do kliniki... Robiłam tam pierwsze prenatalne i polowkowe. Pan dr jest super specjalista od płodów.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Wiem coś o tym, te "puste" cykle są najgorsze, nie dość że czas mija na niczym to jeszcze to poczucie takiego bezczynnego czekania... Postaraj się zająć czymś głowę...
Mam l4 teraz do miesiączki także pewnie będzie mi się nudzić tym bardziej że najlepiej żebym leżała.
Ale dość o mnie. Co u Ciebie ? jak się czujesz ?
 
Dziewczyny wstawiam bociany bo na aplikacji mi sie caly czas te okropne zdjecia pokazuja

1504033400-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry