reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

3 sa refundowane w 4 podejsciu juz nie ma refundacji.
Clexanu czy fragminu nie trzyma sie w lodowce. Na opakowaniu jest napisane trzymac ponizej 25 st nie zamrazac. U mnie w szpitalu wszystkie leza w szafce z lekami. Heparyna drobnoczasteczkowa jest gesta a jesli trzyma sie ja w lodowce gestnieje jeszcze bardziej. Bron boze nie do zamrazarki bo juz gdzies zauwazylam ze ktoras z was na chwile wklada
Na jaki oddziale pracujesz?
 
reklama
Wróciłam właśnie z wizyty u lekarza...miała to być wizyta kontrolna przed transferem.
Oczywiście transfer znowu przełożony...CHOLERA ZNOWU!!!
Co z tego że ponoć mamy piękne zarodki jak od 5 miesięcy nie możemy mieć transferu!!!
Dzisiaj na usg na prawym jajniku ukazały się trzy pie*dolone torbiele( jedna ponad 5cm)
Czekam do @ może się wchołnie (w tym przypadku transfer w następny, cyklu) A jeśli nie to czeka mnie antykoncepcja i wyciszanie jajników...ja się nigdy nie doczekam...a było już tak blisko...im bliżej tym dalej...
Ależ pech... no pech, bo nie chce inaczej pisać!!
 
Cena lutinusu jest makabryczna ja brałam po 9 lutinusów na dobę wiec jedno opakowanie na 2 dni mi starczyło i niestety musiałam zmienić na luteine cena 7 zł za 60 tab wiec różnica jest ogromną

Jak macie możliwość to spróbujcie Utrogestanu z Czech :) ... wychodzi dużo taniej niż lutinus a jest równie dobry. Ja zamawiałam mailowo a paczka przyszła pocztą.
 
Zdam relacje z wizyty :-) :) Pani dr obejrzała mnie dokładnie i powiedziała, że to nocne minimalne krwawienie najprawdopodobniej było wynikiem maleńkiej nadzerki ;) i ze nic złego się nie zadzialo :-) :) Super! Odetchnelismy z ulgą! Dzidzia ma już 12.4 mm i jak szybko bije mu serduszko. :):-) :) Pani dr zasugerowała żebyśmy zdecydowali się bardzo wykonanie testu PAPPA. Nie ma żadnych wskazań do tego, bardziej tak dla komfortu psychicznego. Jak myslicie- warto? Robilyscie? Oczywiście mam jeszcze czas na podjęcie decyzji ale już mam mętlik w głowie... o_O
Robilam, 2 razy. To tylko dokładnie usg z pobraniem twojej krwi.

No i... GRATULACJE!!!!!
 
Więc będziemy podchodzily razem od 0 damy radę u mnie nie mam jednego jajnika i jajowodu bo byla bardzo duża torbiel i usunęli a na drugim jajowodzie była ciąża pozamaciczna więc tylko ivf nam zostało u mnie pobrali 6 komórek jedna na starcie odpadła zaplodnily sie 3 w 4 dniu przestały sie 2 rozwijać i jedna blastocysta 5 dniowa była podana Ale niestety nie została ze mna teraz mamy wizytę 13 września zobaczymy jaki ma plan na nas ;)
Jak będę po wrześniowej wizycie dam znać , ja 12, zobaczymy jaki będzie plan.
 
reklama
Do góry