reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny wstawiam bociany bo na aplikacji mi sie caly czas te okropne zdjecia pokazuja

1504033400-aaaaaa.jpeg
Prosze do mnie! :):):)
 
Mam l4 teraz do miesiączki także pewnie będzie mi się nudzić tym bardziej że najlepiej żebym leżała.
Ale dość o mnie. Co u Ciebie ? jak się czujesz ?
Poczytaj cos albo se pograj:) ja z ta torbiela normalnie chodzilam do pracy, dzwigalam, jezdzilam na rowerze i spoczko sie wchlonela, wie jesli ty masz zamiar lezec to tym bardziej git:) a ja no coz... z 32 godz po transferze ok 20 przespalam haha :) a poza tym brzuch boli okresowo wiec sie faszeruje nospa ale niewiele pomaga wiec tez staram sie lezec. Jutro musze jakies pranie zapodac i moze spacerek jakis zalicze:)
 
Misis a jaka mialas dawke relanium? Mnie dzis brzuch tak okresowo boli jakbym miala miec @ stulecia... :/ ja mam przepisana dawke 2mg i zastanawiam sie czy moge wiecej niz 1 lyknac...
Mi teraz przepisał 5mg i będę łykać jedną rano i jedną wieczorem więc spokojnie jeszcze weź. Ja teraz po transferze będe mieć czopki Diclofenac jeszcze
 
@M@gda cieszę się że wróciłaś do nas. Mam nadzieję że jakoś się trzymasz kochana. wszytskich nas zasmuciła ta przykra wiadomość ale musisz być dzielna kochana dla maluszka.
 
Poczytaj cos albo se pograj:) ja z ta torbiela normalnie chodzilam do pracy, dzwigalam, jezdzilam na rowerze i spoczko sie wchlonela, wie jesli ty masz zamiar lezec to tym bardziej git:) a ja no coz... z 32 godz po transferze ok 20 przespalam haha :) a poza tym brzuch boli okresowo wiec sie faszeruje nospa ale niewiele pomaga wiec tez staram sie lezec. Jutro musze jakies pranie zapodac i moze spacerek jakis zalicze:)
Kochana to może masz skurcze macicy.
 
reklama
Do góry