reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zdam relacje z wizyty :-) :) Pani dr obejrzała mnie dokładnie i powiedziała, że to nocne minimalne krwawienie najprawdopodobniej było wynikiem maleńkiej nadzerki ;) i ze nic złego się nie zadzialo :-) :) Super! Odetchnelismy z ulgą! Dzidzia ma już 12.4 mm i jak szybko bije mu serduszko. :):-) :) Pani dr zasugerowała żebyśmy zdecydowali się bardzo wykonanie testu PAPPA. Nie ma żadnych wskazań do tego, bardziej tak dla komfortu psychicznego. Jak myslicie- warto? Robilyscie? Oczywiście mam jeszcze czas na podjęcie decyzji ale już mam mętlik w głowie... o_O
Ja robiłam pappa i ono mnie uspokoiło bardzo.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Polecam lutinus. Z tego co piszecie jest duzo drozszy ale mi po nim nic nie jest, aplikator spoko, nie podraznia a tabletki choc duzo wieksze od luteiny (czyli duzo wiecej pozostalosci wyplywa) tez nie podrazniaja.
Cena lutinusu jest makabryczna ja brałam po 9 lutinusów na dobę wiec jedno opakowanie na 2 dni mi starczyło i niestety musiałam zmienić na luteine cena 7 zł za 60 tab wiec różnica jest ogromną
 
Wróciłam właśnie z wizyty u lekarza...miała to być wizyta kontrolna przed transferem.
Oczywiście transfer znowu przełożony...CHOLERA ZNOWU!!!
Co z tego że ponoć mamy piękne zarodki jak od 5 miesięcy nie możemy mieć transferu!!!
Dzisiaj na usg na prawym jajniku ukazały się trzy pie*dolone torbiele( jedna ponad 5cm)
Czekam do @ może się wchołnie (w tym przypadku transfer w następny, cyklu) A jeśli nie to czeka mnie antykoncepcja i wyciszanie jajników...ja się nigdy nie doczekam...a było już tak blisko...im bliżej tym dalej...
Współczuję ! My czekamy 3 miesiące a już mnie skręca .
Bądź silna :)
 
No niestety a luteiny musze brać 18 szt na dobę idzie zwariować miałam niski progesteron dlatego takie końskie dawki biorę i jeszcze dostanie 3x4 już mi jest niedobrze do tej luteiny ale cóż zrobię wszystko aby moje maleństwo ze mną zostało
Mi ogolnie przepisali progesteron w 3 postaciach - lutinus, crinone i duphaston. A lutinus podobno nie wychodzi w badaniu z krwi to moze przez to mialas niski? Mialas jakies plamienia czy cos?
 
reklama
A u kogo byliscie w Warszawie?
Mój był oprócz Gyn u 2 urologów i powiedzieli że nic się nie da zrobić. Ma FSH 51 - gdzie ponoć przy wartości powyżej 30 nie ma szans na plemniki nawet z biopsji - a mój jakimś cudem ma tylko ta morfologia (badanie MSOME kl 1 - 0%, kl 2 - 3%).
Już nawet biorę pod uwagę chińczyka który leczy w okolicy panów jakimiś magicznymi ziołami ponoć z dobrym rezultatem ☺
 
Ostatnia edycja:
Do góry