reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie o czas stymulacji. Czy lekarz może wydłuzyc stymulacje? wiem ze ogolnie trwa od 10 do 13 dni chyba. A czy np. do 15 dni moze przedluzyc?
 
Witam,

Czy mógłby mi ktoś opisać jak wygląda przygotowanie do CRIO na cyklu naturalnym? W którym dniu cyklu powinnam być już w klinice? Kiedy odbywa się sam zabieg przed pęknięciem czy już po? Jestem zielona w temacie bo będziemy podchodzić 1 raz.
 
Dziewczyny 3 rano u mnie a obudzilam sie bo mnie skurcz w macicy zlapal taki strasznie mocny ale tylko jeden... wczoraj wieczorem mialam takie mocne uklucie yez jedno... zastanawiam sie bo mam drugi pecherzyk ktory podobno jest pusty i gdyby mial sie wchlonac to ja bym cos czula? Bo nie wiem co mam myslec. Przestraszylam sie[emoji17]
Nie pomogę bo nie wiem nic na ten temat a kiedy masz wizytę? Jutro?
 
Witam,

Czy mógłby mi ktoś opisać jak wygląda przygotowanie do CRIO na cyklu naturalnym? W którym dniu cyklu powinnam być już w klinice? Kiedy odbywa się sam zabieg przed pęknięciem czy już po? Jestem zielona w temacie bo będziemy podchodzić 1 raz.
@ przyszla? Myslalam o Tobie wczoraj
 
Witam,

Czy mógłby mi ktoś opisać jak wygląda przygotowanie do CRIO na cyklu naturalnym? W którym dniu cyklu powinnam być już w klinice? Kiedy odbywa się sam zabieg przed pęknięciem czy już po? Jestem zielona w temacie bo będziemy podchodzić 1 raz.
Tez w nastepnym cyklu bede podchodzila.
Mi kazali 3 dni przed spodziewana @przykleic plastry z estradiolem i w pierwszym dniu@zadzwonic wtedy ustala wizyte.Tez bede na cyklu naturalnym.
 
reklama
Do góry