reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze zawsze coś musi być nie tak
Ja mam krwotoki i powinni coś zrobić a tu tylko tabletki
Mocno ci leci sama krew czy brudy z krwia?ja jak przyjechalam na IP 3 tyg temu to leciala mi krew i skrzep jeden wyszedl :/ ale Cale szczescie skonczylo sie dobrze i tak naprawde mecze sie z przwrwami juz od 3 tyg a zaczelo sie miedzy 5-6 tyg pierwsze krwawienie nie brudy.Meg bedzie dobrze trzeba wierzyc najwidoczniej tak musi byc u nas.
 
reklama
Mocno ci leci sama krew czy brudy z krwia?ja jak przyjechalam na IP 3 tyg temu to leciala mi krew i skrzep jeden wyszedl :/ ale Cale szczescie skonczylo sie dobrze i tak naprawde mecze sie z przwrwami juz od 3 tyg a zaczelo sie miedzy 5-6 tyg pierwsze krwawienie nie brudy.Meg bedzie dobrze trzeba wierzyc najwidoczniej tak musi byc u nas.
Krew w piątek Później plamienie i dzisiaj krew. Dużo krwi po kilka razy
A bolało ciebie coś przy tym?
Mnie przez chwilę dosłownie minute tak lekko brzuch jak na miesiączkę
Oszaleje do jutra do usg
 
Krew w piątek Później plamienie i dzisiaj krew. Dużo krwi po kilka razy
A bolało ciebie coś przy tym?
Mnie przez chwilę dosłownie minute tak lekko brzuch jak na miesiączkę
Oszaleje do jutra do usg
Wiesz co nie brzuch czasem bolal a wczoraj np nie bolal w ogole tylko lewy jaknik czasem kluje.To i tak mass dobrze ze jutro USG znowu mi to nie chcieli zrobic nawet przy wypisiwle musialam sie nagadac zeby zrobili USG.Np teraz lekko pobolewa mnie podbrzusze przy brudach ach co zrobic Bedzie git 3 maj sie
 
to nie siedź na forum tylko się przytulaj :D
Już po ognichu fajnie było tak razem kocham tego mojego mezulka ;) A i żeby czymś sie zająć to nie zgadniesz co wymyśliłam wzielam wczoraj farbę i walki i stwierdziłam że maluję salon hehe ;) I tak zrobiłam wczoraj otwarlam sobie buteleczke z winem i napilam się tym winem wybeczalam z M wyprzytulalam się i jakoś lepiej ale jeszcze pół salonu mi zostało i w tym problem hehe ;) I kac męczył głowa dzisiaj bolala
 
Już po ognichu fajnie było tak razem kocham tego mojego mezulka ;) A i żeby czymś sie zająć to nie zgadniesz co wymyśliłam wzielam wczoraj farbę i walki i stwierdziłam że maluję salon hehe ;) I tak zrobiłam wczoraj otwarlam sobie buteleczke z winem i napilam się tym winem wybeczalam z M wyprzytulalam się i jakoś lepiej ale jeszcze pół salonu mi zostało i w tym problem hehe ;) I kac męczył głowa dzisiaj bolala

I o to chodzi - dużo miłości i wsparcia. A wino też nie zaszkodzi na poprawę humoru :).
 
reklama
Do góry