reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze zawsze coś musi być nie tak
Ja mam krwotoki i powinni coś zrobić a tu tylko tabletki
Ja w 7 tyg trafiłam do szpitala z plamieniami i nic konkretnego mi nie powiedzieli. W karcie też miałam poronienie zagrażające. Dostawałam tylko duphaston i kwas foliowy. Nic wiecej na tym etapie nie mogą zrobic. Kazali leżeć. Po kilku dniach przeszło i u Ciebie też na pewno tak będzie. Gdyby coś sie działo to wyszłoby to na usg. Trzymaj sie dzielnie, leż i postaraj się nie zamartwiać. [emoji10]
 
reklama
Kurczę nie wiedziałam że tak mnie te wino załatwi wino tym razem wygralo hehe ;) A tak to jest lepiej się czuje Ale bym chciała aby ta @ już byla
Bardzo dobry pomysł z tym salonem trochę Ci się zejdzie. Nie będziesz miała czasu myśleć.

Dobranoc dziewczęta , wysypiajcie się bo jak już będą wasze szkraby to nie pośpicie [emoji12] kolorowych snów różowych bądź niebieskich [emoji64] [emoji66]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaaaa!!! Mam wynik biopsji endometrium!!! Jest wszystko już dobrze!! Brak zapalenia!!! Yuppi!!! :):):):):):):) [emoji1323][emoji7][emoji1377][emoji471]

A to oznacza ze od 1dc (za jakieś 2 tyg) zaczynam antyki! W międzyczasie robię badania. Teraz tylko oby wymaz był czysty - to jedyna moja zmora - i już nic nie będzie w stanie mnie zaskoczyć!!



A to super!
suuuuper!!!! :):)
 
Dziewczyny 3 rano u mnie a obudzilam sie bo mnie skurcz w macicy zlapal taki strasznie mocny ale tylko jeden... wczoraj wieczorem mialam takie mocne uklucie yez jedno... zastanawiam sie bo mam drugi pecherzyk ktory podobno jest pusty i gdyby mial sie wchlonac to ja bym cos czula? Bo nie wiem co mam myslec. Przestraszylam sie[emoji17]
 
reklama
to tak jak ja :) fakt - już mi pisałaś kiedys teraz kojarzę a jakie masz dawki?I mogę zapytac o Twoje amh? ja mam amh 0,9 i dawki to : rano gonapeptyl i po poludniu 150 menopur i 150 puregon

Jasne ja mam Amh 3.04 a przyjmuje wieczorem tak dwa dni sam puregon raz 200 raz 100 potem 3 i 4 dZień perugon po 50 i menoupr po 75 potem 5 i6 dzień sam menoupr po 150.... I cal y czas gonapeptyl rano...
 
Do góry