reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny zrobiłam dziś druga betke i wyszło 340,4 to 13 dpt. Pierwsza z poniedziałku 144,1. Lekarz powiedział ze za dwa tygodnie na wizytę i nic już nie wspomniał żeby robić betke jeszcze raz. Jak myślicie zrobić jeszcze?

Możesz zrobic jeszcze w 15 dpt. Ale bez stresu, masz piękne wyniki. Gratuluję! :rofl2:
 
reklama
Dziewczyny co robiliście z zastrzykami z gonapeptylu jak wam zostawały? Mi zostały 2 i jest napisane, ze nie można do ścieków ani na śmietnik wyrzucić. Ze względu na to, ze musi być w lodowce tez nie ma za bardzo jak go odsprzedać. Myślicie, ze jak zaniosę oddać do apteki to przyjmą?
Dziewczyny co robiliście z zastrzykami z gonapeptylu jak wam zostawały? Mi zostały 2 i jest napisane, ze nie można do ścieków ani na śmietnik wyrzucić. Ze względu na to, ze musi być w lodowce tez nie ma za bardzo jak go odsprzedać. Myślicie, ze jak zaniosę oddać do apteki to przyjmą?

W aptece nie przyjmą, poza tym lepiej oddać dziewczynom które potrzebują. Zapytaj o takie w klinice lub ogłoś na necie może się znajdą jakieś z okolicy które chętnie podjadą.
 
Dziewczyny mam pytanie o badanie allo mlr. Trzeba być na czczo czy wręcz przeciwnie. Bo coś mi dzwoni, tylko tyle tych badań już było że nie wiem gdzie :confused:
 
Dziewczyny jestem w szpitalu
Po spacerze dostałam krwotok i zostawiają mnie na podtrzymaniu bo jest zagrożone poronieniem
Muszę leżeć. Dzidziuś się trzyma a was proszę o kciuki
Masakra tez lezalam bo mialam wlasnie zagrozenie poronieniem ale skonczylo aie dobrze ja wczoraj krwawilam pojechalam do ginka i tez dobrze ale niedawno znowu mi polecialo troszke masakra co my sie mamy niedawno leciali tobie tez biedna 3 maj sie damy rade.Ja leze w domu
 
Dziewczyny co robiliście z zastrzykami z gonapeptylu jak wam zostawały? Mi zostały 2 i jest napisane, ze nie można do ścieków ani na śmietnik wyrzucić. Ze względu na to, ze musi być w lodowce tez nie ma za bardzo jak go odsprzedać. Myślicie, ze jak zaniosę oddać do apteki to przyjmą?[/

Przyjmą do utylizacji tylko trzeba dowiedzieć się która apteka przyjmuje.
 
Hej dziewczyny dzisiaj 2 dzień od odstawienia leków a @ nadal nie ma i nic na nia nie boli tylko mnie wysypalo mam taka duża opryszczke na ustach ze wyglądam jak bym po botoksie była chyba pójdę jutro do lekarza aby dał na to jakis antybiotyk nie wiem od czego ona się zrobiła ale przed samym transferem też miałam ale w kąciki ust i pytałam lekarza czy to nie przeszkadza powiedział że nie ciekawe czy naprawdę nie przeszkadzało
Ja dostałam miesiączkę na czwarty dzień, na opryszczkę to tylko leki na wirus, antybiotyk nie pomoże .
 
reklama
Do góry