reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Masakra tez lezalam bo mialam wlasnie zagrozenie poronieniem ale skonczylo aie dobrze ja wczoraj krwawilam pojechalam do ginka i tez dobrze ale niedawno znowu mi polecialo troszke masakra co my sie mamy niedawno leciali tobie tez biedna 3 maj sie damy rade.Ja leze w domu
Ja się tak martwię...
Ja miałam bardzo dużo dziś tej krwi
 
reklama
Nie wiem do tej pory. Trzeci lekarz i nie wiadomo skąd
Ale to raczej nic dobrego
Wiesz ja też wylądowałam w szpitalu w 7 tc z krwawienie i też miałam diagnozę "pronienie zagrazajace". I lekarze w szpitalu nic nie widzieli od czego to ale moja dr 5 dno wcześniej robiła mi usg i mówiła że jest krwiak i to on się opróżnił ale w szpitalu już go nie było widać. Nie martw się. Mi lekarze wtedy kazali leżeć i było ok. I mówili że do 16 tyg mogą się zdarzac krwawienia. Trzymam kciuki za was!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja się tak martwię...
Ja miałam bardzo dużo dziś tej krwi
A nie ma nigdzie krwiaka? moja powiedziała mi wczoraj że możliwe ze jest bo u mnie zaczyna się odklejać kosmówka nie dużo jak mówiłam ale coś tam zaczyna nie dobrego się dziać i też pozostaję w domku przez pare dni i będe obserwowała.Musi być u nas dobrze nie ma innej opcji ;)
 
Dziewczyny jestem w szpitalu
Po spacerze dostałam krwotok i zostawiają mnie na podtrzymaniu bo jest zagrożone poronieniem
Muszę leżeć. Dzidziuś się trzyma a was proszę o kciuki
Trzymaj się, musi być dobrze !!!! Trzymamy kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I mocniejsza ta miesiączka była bo nie wiem jak sie przygotować ? Czy będzie Armagedon czy tak zwykła jak zawsze
u mnie przyszła jakoś kilka dni po odstawieniu, nie była jakaś bardzo mocna, nic mnie nie bolało... o dziwo... no i w sumie to była taka dziwna... mega duuużo śluzu z krwią, bardzo mało skrzepów itp
 
reklama
Do góry