reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i jestem po wizycie [emoji4] Oliwia i Filip zdrowo rosną i maja sie dobrze [emoji173] Filip wazy 450 g a Oliwia 490 g. A mi dzis podczas wizyty zrobilo sie slabo i troszke czasu spedzialam w gabinecie bo lekarz nie chcial mnie wypuscic.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że Maluchy zdrowe [emoji7] [emoji7] Ja też zasłabłam ostatnio na usg, bo za długo leżałam na plecach. Lekarz kazał mi położyć sie na boku, głęboko oddychac i przeszło. Dzieci naciskają na żyłę główną i stąd zasłabnięcie. Mam zakaz spania i dłuższego leżenia na plecach.
 
Nulia, gratulacje :):) mialas jedna blastke podawana?

Dziewczyny jestem po wizycie. Więc po końskiej dawce stymulacyjnej wychodowałam tylko 2 pecherzyki... i to małe :( Brałam Munopuri gonal po 150 oba. Teraz zamiast gonalu dostałam Puregon. W piątek kolejna wizyta. Tak sobie myślę, że może ja mam jakąś blokadę w głowie?!
to kciuki zeby cos jeszcze ruszylo... U mnie wlasnie niewiele uroslo, 3 pobrali, 2 sie nadawaly i zaplodnily, ale zarodkow z tego nie bylo. Takze zalowalismy, ze nie przerwalismy stymulacji..
Ja mialam sam Menopur 225j. nic mi nie zmieniali w trakcie. Fajnie ze u ciebie dynamicznie zmieniaja jak widza taka potrzebe.

Dokladnie. Jak ktos chce ryzykowac to jego wola. Toxo mozna sie zarazic w wielu miejscach, ale glownie koty sa nosicielami.
Tak naprawde to nosicielami sa chyba myszy, szczury, ptaki. I jesli koty sa wychodzące i jedza myszy/ptaki, ktore moga byc zarazone, to wtedy staja sie tez nosicielami.
Jesli koty nie wychodza, jedza karme domowa, to nie maja jak stac sie nosicielami. no chyba ze damy im surowe zakazone mieso. Ale wtedy to i tak dotykajac tego miesa golymi rekami mozemy sie juz zarazic :)

Bede musiala mojego M przekonac do czyszczenia kuwety jak sie juz uda..
 
Nie będę piła nie chce znowu płakać bo po co to nie potrzebne do niczego nie chce ryzykować bo zawsze jak wypilam to jest płacz żal po tamtej ciąży wiec nie pije wgl alkoholu i jakoś mi z tym bardzo dobrze ;) leze sobie i odpoczywam; ) jest lepiej a będzie jeszcze lepiej pogodzilam sie z tym że sie nie udało walka trwa będzie jeszcze dobrze ja to wiem
Paulinka ja dopiero teraz doczytałam że jesteśmy w tym samym wieku, rocznik 93 ?
 
reklama
Dziewczyny zamieszczam moje szczęście :) Zdjęcie z wizyty piątkowej- zamieszczam dopiero teraz bo najpierw nie umiałam zmienić rozmiaru, potem część dziewczyn miała smutne wiadomości a potem trochę zapomniałam. Ale już się chwalę! :-) :) 6 tc, widziałam już serduszko- cudownie!
 

Załączniki

  • 1503325863807-2079852612.jpg
    1503325863807-2079852612.jpg
    278,1 KB · Wyświetleń: 73
Do góry