reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i jestem po wizycie [emoji4] Oliwia i Filip zdrowo rosną i maja sie dobrze [emoji173] Filip wazy 450 g a Oliwia 490 g. A mi dzis podczas wizyty zrobilo sie slabo i troszke czasu spedzialam w gabinecie bo lekarz nie chcial mnie wypuscic.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieciaczki rosną [emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam :) jestem tu nowa chcialam sie was kochanie kobietki zapytac jak wyglada sprawa po in vitro mialyscie jakies objawy? bo ja jestem po pierwszej probie z 8 pecherzykow dojrzalych bylo tylko 4 zostaly zaplodnione po 5 dobach zostaly 2 baskocysty jedna zostala mi podana jedna zamrozii na pozniej. robilam test wynik pozytywny ale nie mam zadnych objawow ciazowy bolesci piersi tylko lekko sutki powiekszone i dekilatnie zmieniony kolorek maja, zero sennosci choc nie raz mi sie ziewnie ale chyba to z nudów ;) no i lenia lekkiego mam ale to moze byc zwiazone z tym ze jestem dopiero po urlopie i nie zdorzylam wejsc jeszcze na normale obroty :p pozatym zero nudnosci wymiotow...wizyte u ginekologa mam 11.09 boje sie i ciesze zarazem ale nie wiem czy wszystko jest wporzadku :( :)
 
Jest wynik 0.76 czyli po wszystkim nie mam co sie łudzić spadło prawie do zera i dzwoniłam pytałam czy zamrozli i nic sie nie udało zamrozc więc zaczynam wszystko od 0 całą procedurę przykro mi ale co ja moge nic nie moge czekam jeszcze jak lekarz zadzwoni co powie

Mam nadzieję, że szybko ustalicie plan dalszego działania. Jeśli człowiek ma do czego dążyć, czeka na kolejny miesiąc, bo wie że wtedy będzie mógł zrobić badania/mieć stymulacje/transfer/criostransfer,itp.to zbiera się w sobie i łatwiej jest walczyć.
 
Witam :) jestem tu nowa chcialam sie was kochanie kobietki zapytac jak wyglada sprawa po in vitro mialyscie jakies objawy? bo ja jestem po pierwszej probie z 8 pecherzykow dojrzalych bylo tylko 4 zostaly zaplodnione po 5 dobach zostaly 2 baskocysty jedna zostala mi podana jedna zamrozii na pozniej. robilam test wynik pozytywny ale nie mam zadnych objawow ciazowy bolesci piersi tylko lekko sutki powiekszone i dekilatnie zmieniony kolorek maja, zero sennosci choc nie raz mi sie ziewnie ale chyba to z nudów ;) no i lenia lekkiego mam ale to moze byc zwiazone z tym ze jestem dopiero po urlopie i nie zdorzylam wejsc jeszcze na normale obroty [emoji14] pozatym zero nudnosci wymiotow...wizyte u ginekologa mam 11.09 boje sie i ciesze zarazem ale nie wiem czy wszystko jest wporzadku :( :)
Super gratuluję ale beta hcg robiłaś? Ja miałam objawy ale gdybym zaszla naturalnie nie wiem czy bym po nich zaraz ciążę podejrzewała. Na full objawy miałam dopiero od 9tc

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Witam :) jestem tu nowa chcialam sie was kochanie kobietki zapytac jak wyglada sprawa po in vitro mialyscie jakies objawy? bo ja jestem po pierwszej probie z 8 pecherzykow dojrzalych bylo tylko 4 zostaly zaplodnione po 5 dobach zostaly 2 baskocysty jedna zostala mi podana jedna zamrozii na pozniej. robilam test wynik pozytywny ale nie mam zadnych objawow ciazowy bolesci piersi tylko lekko sutki powiekszone i dekilatnie zmieniony kolorek maja, zero sennosci choc nie raz mi sie ziewnie ale chyba to z nudów ;) no i lenia lekkiego mam ale to moze byc zwiazone z tym ze jestem dopiero po urlopie i nie zdorzylam wejsc jeszcze na normale obroty [emoji14] pozatym zero nudnosci wymiotow...wizyte u ginekologa mam 11.09 boje sie i ciesze zarazem ale nie wiem czy wszystko jest wporzadku :( :)
Powinnaś zbadać poziom bhcg i wtedy sprawdzić przyrost po 48h. Ale jak test pokazał dwie krechy to super [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak 93 dokładnie; )
Jesteśmy młode dziewczyny i musi nam się udać ;)
Pierwszy raz jak pojechaliśmy do kliniki to się dziwnie czułam bo byliśmy tam najmłodszą parą :p ale u nas nie ma co czekać na cud bo u nas jest problem z plemnikami ( nie wydostają się z nasieniem) W rodzinie już plotkowali że nie chce mieć dzieci bo praca i pieniądze są dla mnie najważniejsze
Słowa mogą naprawdę wyrządzić krzywdę...
 
Dzwonił lekarz strategia wygląda tak odstawić leki czekać na @ jak przyjdzie to moze byc trochę mocniejsza 13 mam przyjechać na wizytę zobaczy co tam się dzieje i w październiku zaczynamy od nowa najwcześniej październik bo musi jajnik odpocząć ważne że juz mam strategię; ) idę dalej do przodu ciąża pozamaciczna wykluczona jajnik trochę większy ale nic złego się nie dzieje może jeszcze boleć po tej punkcji

Październik to dobry miesiąc na stymulacje i zachodzenie w ciążę :). Ja zapewne w październiku będę miała criotransfer (myślałam, że wyrobie się we wrześniu, ale nie wyszło) więc będzie nam raźniej we dwie czekać na wyniki bety.
 
1503320075-aaaaaa.jpeg
1503320081-aaaaaa.jpeg

Cos nie mialy ochoty dzisiaj na pozowanie do zdj [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Piękności :)
 
reklama
Do góry