reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie dotyczące mrożenia zarodków. Czy u Was mrożą w 3-ciej dobie? U mnie część zamrozili w 3-ciej dobie, część (5) zostawili i zastanawiam się jaka jest w tym logika. Z pozostałych tylko jeden dotrwał do 5-tej doby i ten też jest zamrożony, a reszta niestety obumarła. Jeśli wychodzą z założenia, że u kobiety zarodkom jest najlepiej, to powinni wszystkie zamrozić w 3-ciej dobie. Nie rozumiem tego, a lekarka nic mi nie wytłumaczyła, mówiąc, że nie ma kontaktu z embriologami, to ich decyzja. Martwi mnie to, bo jeśli jedna blastka nie chwyci, to mam 3-dobowe mrozaczki, z których jest totalna loteria (i koszmarne pieniądze za każdy transfer). Zastanawiam się, czy nie rozmrozić ich i trzymać do 5-tej doby, żeby zobaczyć, czy one w ogóle się do czegoś nadają. Miała któraś z Was podobną sytuację?
Ja mialam zamrozona jedna blastke i 2zarodki 3dniowe, jak podchodzilam do transferu to klinika stwierdzila ze odmrozi 3dniowe zarodki i przetrzyma do hodowli do 5dnia jak bedze ok to podadza mi te dwa zarodki. Jeden sie zatrzymal w rozwoju wiec byla jedna blastka by podac dwa zarodki odmrozili blastke ktora byla wczesniej zamrozona. Roznie moze byc z tymi 3dniowymi u mnie zamrozili czesc w 3dobie bo dobrze rokowaly a te co byly wolniejsze trzymali do 5doby.
 
reklama
Ja też tak miałam że była krew świeża na zmianę z plamieniami pozniej krew ustała i leciały same brudy takie czasem mi się zdarza same takie brązowe ale b.małe ilości teraz mam akurat spokoj więc mam nadzieje że jest Ok u ciebie będzie to samo.Jade do ginka w czwartek tydzien wczesniej bo chce zobaczyć czy jest Ok wszystko i nie wytrzymam tygodnia dłużej ;)
Dziękuję za pocieszenie
Ja też mam tego już mało ale wolę jednak jutro się upewnić że to nic złego się nie dzieje
 
Dziękuję za pocieszenie
Ja też mam tego już mało ale wolę jednak jutro się upewnić że to nic złego się nie dzieje
Pewnie jedz i sprawdz nic nie zaszkodzi a bedziesz spokojniejsza,ja tez jak napisałam wczesniej jade w czwartek teraz go ginka a nie za tydzien akurat minie mi 2 tyg od wizyty, dziś byłam oddać krew i mocz do badań pozniej pojde po wyniki wiec mozna jechac a co chce sprawdzic czy jest wszytsko Ok :)
 
reklama
No i jestem po wizycie [emoji4] Oliwia i Filip zdrowo rosną i maja sie dobrze [emoji173] Filip wazy 450 g a Oliwia 490 g. A mi dzis podczas wizyty zrobilo sie slabo i troszke czasu spedzialam w gabinecie bo lekarz nie chcial mnie wypuscic.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Super że Dzieciaki rosna!!! :) O a czemu słabo??
 
Do góry