reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wyrzuciłam go z domu ale martwię się że może coś się przez to stać bo się bardzo zdenerwowalam. No nic nie morze być normalnie. Lekarza mam niestety w innym mieście ale wypilam melise i leżę
Bardzo dobrze zrobilas bydlak jeden. Uspokuj sie wiem ze latwo mowic ale postaraj sie myslac o dziecku ze teraz ono jest najwazniejsze. Wypij jeszcze jedna meliske a jesli nasz relanium to skontaktuj sie z lekarzem czy mozesz wziasc
 
Kurde robiłam dziś tez prolaktynę i właśnie wyświetlił mi sie wynik. Przy normie 4,79-23,3 mam 40,2...
Parę lat temu miałam ok 29 i po obciążeniu ponad 170, wtedy brałam bromergon i udało się nad tym "zapanować" ale po zmianie lekarza już nie miałam zalecanych testów z obciążeniem, w ogóle badania PRL mi nie zlecali... Ale ten wynik ponad 40 to już trochę mnie przeraził.... Ktoś coś wie w tym temacie? W internetach wypisują, że niby przy ET nic sie z tym nie robi... Dziewczyny (zwłaszcza te z PCO) jak u Was w tym temacie?
 
Meg86 kochana trzymaj sie... nie dawno sama byl am takiej sytuacji... mo j brat zdradzal swoją żonę jak byl a w ciąży w 8 miesiacu a trwało to pół roku... po miesiącu wrócili do siebie Ale znów jest źle...... płakałam razem z nia... nie rozumiałam jak mo j brat mógł to zrobić jej.... I i jeszcze majac dzieci...... ehhh..... bądź dzielna kochana.... I staraj się nie stresować......
 
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
A mogę spytać gdzie się leczycie?
U nas pomimo faktu ze plemniki możemy pozyskać tylko dzięki biopsji to jednorazowo zapladniają tylko 6 !
Może jest jakiś artykuł paragraf który mówi o tym ze w naszym przypadku można wszystkie naraz zapładniać??
Ile razy będą mi ciąć tego męża ?? Nam powiedzieli ze plemników z biopsji nie zamrożą bo są marne szanse na odmrożenie ich w dobrym stanie .

My leczymy się w Krakowie w Macierzyństwie, lekarz już na początku powiedział że zapładniamy wszystkie bo trzeba każde możliwe jajeczko wykorzystać :) oczywiście wmiarę tego ile będzie plemników, oni się tymi z biopsji zabezpieczają gdyby nic ze świeżego nie było. Wydaje mi się że każda klinika ma swoją politykę o_O
 
Ja biorę cały czas leki na prolaktyne po obciążeniu miałam 10 krotnosc ..... pierw dostinnex potem inny lekarz pRzepisał mi norprolac który biorę codziennie.... wczoraj robiłam wynik i jest poniżej normy...ale chyba zrobiłam błąd bo mogłam prZed badaniem nie brać leku na noc ... zrobię jeszcze raz za parę dni.... może warto wrócić do leków?? Bo rozumiem że juz nie przyjmujesz ?? Czy cały czas przyjmujesz?
 
reklama
Do góry