reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gratuluje dzisiejszych pozytywnych bet!! Udany dzień! :)

Opowiem Ci moja historię .
Mam 34 lata i rozległą endometrioze .
Endometrioze to straszna franca do swojego wieku trzeba dodać jakieś 5 lat ( jajka poprostu są gorsze )
Z tym że mogli coś dodać odjąć zmieniać to się tak nie bardzo da w czasie stymulacji ......
Ja walczyłam 6 lat
2 inseminacjie
4 stymulacjie do in vitro .
Każda że stymulacji był to protokół krótki z antagonista ( gdyż mój lekarz uważa że w tym przypadku najlepszy 2 lekarzy po po 3 stymulacjiach zmieniłam klinike )
1 stymulacjia 0 odpowiedzi 0 jajek brak punkcji leki 300 lub 375 nie pamiętam fostipur
Stymulacjia 2 300 fostipur + 75 menopur + oranguran . Wynik 5 komórek 4 jajka 0 zarodków .
Ciaza naturalna biochemiczna
Stymulacjia 3 gonal 300 + 75 menopur + orangutan wynik 9 komórek kazda inny rozmiar 1 jajko 1 zarodek bardzo słaby podany w 2 sobie beta + ciąża biochemiczna
Stymulacjia 4 300 menopur + oranguran podawany bardzo bardzo różnie co 12 h stopniowo zwiększając dawkę wynik 13 komórek 10 jajek 7 się zapłodnilo powstały 4 książkowe zarodki w 3 dobie 8a zamrożone i 3 brzydkie czynne na obserwacji do doby 5 z czego 1 zrobił się śliczna blastka.
1 transfer 2 szt książkowe z 3 doby beta -
Kolejny transfer z następnym okresem tej blastki i beta 7 dpt 88 rośnie w brzuchu do dziś ma już 16 tygodni .....
Także czasem trwa to dłużej trzeba szukać tego odpowiedniego cyklu i tego zarodka.
Co do wspomagaczy i badań 1 obowiązkowym badaniem w nowej klinice była histeroskopia z biopsjia i nk .
Z tabletek to kwas foliowy i witaminy dla kobiet w ciazy .
Kliniki mają różne praktyki niektóre dają encorton heparyne acard w razie co inne absolutnie . Moja jest z tych co encortonu bez wskazan nie da ,heparyne i acard dostalam bo to byla moja 4 stymulacjia ....
Zrobiłam też badanie na skurcze macicy na co przed transferem wzięłam Atosiban + prolutex na godzinę przed .
Tym moim referatem chciałam powiedzieć że czasem to trwa zanim się trafi na ten cykl i ten zarodek Ważne by wybrać dobra klinike z dobrym laboratorium i lekarza z którym można rozmawiać który wyjaśnia któremu się ufa .
Powodzenia
A te nk jak ci wyszły i czy coś na to dostałaś?

U mnie zadziałał najlepiej czysty menopur bez mieszania np z gonalem
Czyli każdy inaczej..

Dziewczyny pisaly wczesniej zebys sprawdzila czy mozesz dhea brac. Bo widze ze te zawieraja dhea.

A co do pecherzyka to mowilam Ci ze jeszcze nic straconego i ze jeszcze go ruszy a nie wierzylas[emoji16][emoji16][emoji16]
Te zawierają dha. Czy to jest to samo co dhea? Chyba nie?

Dziewczyny ja jestem w ciąży a dzisiaj się dowiedziałam że mąż mnie zdradza... Boję się że przez te nerwy stracę dziecko :(

Co za kut*s!!!!!!!! Przyznał się chociaż drań?!
Dbajcie o siebie!! :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry