reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja przez ostatnie pół roku badałam ze 3 razy i wynik zawsze w okolicy 2. Mój lekarz jest też endokrynologiem i jakoś nie zwrócił na to uwagi lub stwierdził, że jest ok - nie wiem, nie komentował tego :D Powinnam go o to zapytać? Jest sens teraz ładować następne hormony? A jeśli sie coś rozchwieje...?
hej, ja mam hshimoto, dlatego mocno pilnuje tsh i lekarze mi zawsze mówili, że do ciąży wartość powinna być mniejsza niż 1
 
A czym to cholerstwo się zbija? Kurczę a już myślałam że skoro max jest 4 to moje 2 to dobry wynik... Muszę luknąć jaki ostatnio miałam...

Endokrynolog powinien Ci wypisać leki, ale Ty dopiero teraz Tsh robiłaś? To faktycznie słabo Cię prowadziła ta lekarka [emoji58]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
A czym to cholerstwo się zbija? Kurczę a już myślałam że skoro max jest 4 to moje 2 to dobry wynik... Muszę luknąć jaki ostatnio miałam...

Moka ,problem w tym ,ze kazde Labo ma swoje normy i ciezko w temacie dojsc do ladu.Moja norma jest np.do 2,20 ,a mam 1,20 czyli jest ok. Jesli chcesz miec absolutny spokoj w temacie ,sprawdzila bym Ft3,Ft4,przeciwciala anty TPO, wtedy bedziesz miala kompletny obraz i mozesz temat odhaczyc. Zbijasz np. Euthyroxem .Musialabys isc do endokrynologa ,nie wiem czy ci to przepisze ,bo lekarze maja na ten temat rozne zdania i tak jak ci napisalam nie ma tragedii z 2 mozna spoko zyc ,do ciazy ....hmmm:):):)
 
reklama
Moka ,problem w tym ,ze kazde Labo ma swoje normy i ciezko w temacie dojsc do ladu.Moja norma jest np.do 2,20 ,a mam 1,20 czyli jest ok. Jesli chcesz miec absolutny spokoj w temacie ,sprawdzila bym Ft3,Ft4,przeciwciala anty TPO, wtedy bedziesz miala kompletny obraz i mozesz temat odhaczyc. Zbijasz np. Euthyroxem .Musialabys isc do endokrynologa ,nie wiem czy ci to przepisze ,bo lekarze maja na ten temat rozne zdania i tak jak ci napisalam nie ma tragedii z 2 mozna spoko zyc ,do ciazy ....hmmm:):):)
Mi moja ginekolog w klinice przepisuje

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Do góry