reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Wiem że czasami jeden wystarczy ale człowiekowi jakoś tak chyba lżej gdy jest ich więcej bo po pierwsze większa szansa że jakieś przetrwają do transferu a po drugie zawsze jest opcja crio jak się nie uda. Jakoś tak się pozbawiona tej dodatkowej szansy czuję. Ehhhh.... Dobrze że mam l4 do końca tygodnia.
Teraz leżę i zdycham. Po punkcji wstałam natychmiast. Panie które miały go przed mną jeszcze spały a ja się szybko obudziłam, ubrałam i do domu. Myślałam że to przez to że mało miałam pobranych. Teraz za to umieram i mam ochotę wyrwać sobie jajniki tak mnie bolą.
Wiem co czujesz bo czulam to samo!
A nie kazali Ci lezec? Ja 2h lezalam
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Wiem że czasami jeden wystarczy ale człowiekowi jakoś tak chyba lżej gdy jest ich więcej bo po pierwsze większa szansa że jakieś przetrwają do transferu a po drugie zawsze jest opcja crio jak się nie uda. Jakoś tak się pozbawiona tej dodatkowej szansy czuję. Ehhhh.... Dobrze że mam l4 do końca tygodnia.
Teraz leżę i zdycham. Po punkcji wstałam natychmiast. Panie które miały go przed mną jeszcze spały a ja się szybko obudziłam, ubrałam i do domu. Myślałam że to przez to że mało miałam pobranych. Teraz za to umieram i mam ochotę wyrwać sobie jajniki tak mnie bolą.
A co CI się śniło jak miałaś punkcję??:)
 
Moka u mnie identycznie i to jeszcze lezalam z dziewczyna na sali i pani przyszla i mowi: no pani ma 4 z czego jedna zla, a do drugiej mowi: a u pani 36
No to bylo jak cios w pysk
Na szczęście u mnie dopiero po punkcji na wizycie lekarz mówi ile było itd

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Wiem że czasami jeden wystarczy ale człowiekowi jakoś tak chyba lżej gdy jest ich więcej bo po pierwsze większa szansa że jakieś przetrwają do transferu a po drugie zawsze jest opcja crio jak się nie uda. Jakoś tak się pozbawiona tej dodatkowej szansy czuję. Ehhhh.... Dobrze że mam l4 do końca tygodnia.
Teraz leżę i zdycham. Po punkcji wstałam natychmiast. Panie które miały go przed mną jeszcze spały a ja się szybko obudziłam, ubrałam i do domu. Myślałam że to przez to że mało miałam pobranych. Teraz za to umieram i mam ochotę wyrwać sobie jajniki tak mnie bolą.
W Gyncentrum jest jeszcze jedna super lekarka dr. Gajewska Kucharek ale nie wiem czy ona jest dobra w zakresie in vitro. Ale jest bardzo oddana pacjentowi-leczyłam się u niej w innej klinice w Krakowie
 
dziewczyny,

mam resztę wyników na które czekałam,
progesteron wyszedł tylko 11, czy aby nie za mało?
za to pospadały mi przeciwciała anty TPO- 207 i anty TG 385.
czy to encorton je obniżył? a ostatnio lekarz kazał w ogóle nie badać przeciwciał, bo podobno utrzymują się na tym samym poziomie.

ewunka,

proszę napisz jaką miałaś teraz stymulację przy udanej?
gratuluję.
daje mi wiarę twoja stymulacja, bo pamiętam, że poprzednio miałaś słabe wyniki.
może jednak da się poprawić wyniki stymulacji?
Powiem Ci jak było u mnie. Pierwsza stymulacja fajna-15 oocytów (krótki protokół). 2, 3 (długi protokół) niby się wydawało że ma być dobra ilość a po punkcji okazało się że tylko 3. 4 stymulacja (krótki protokół Bemfola 150 i menopur 150) 30 oocytów. A przed 4 stymulacją lekarz się zastanawiał czy warto organizm obciążać jak taka klapa z tymi jajkami. 3 stymulację on prowadził i prowadzi mnie do nadal. I tak sobie siedzę i się zastanawiam czy brałam jakies suplementy i na pewno tak. Jadłam orzechy brazylijskie, brałam magnez (chyba 6 dziennie), brałam wit. d3 i nie wiem czy jakiejś jeszcze witaminy ie brałam ale już nie pamiętam i sama sobie pluję w brodę że tego nie zapisałam gdzieś;/ nie wiem czy to coś pomogło, ale mi sam lekarz mówił że to labolatorium (bo on zmienił klinikę) jest duzo lepsze i dużo więcej komórek pobierają. Może coś w tym jest, może dobre leki choć za trzecim razem też miałam bemfole i menpur chyba też. Nie wime od czego to zależy ale możesz poszukać bo dziewczyny piszą co biorą na jajka
 
reklama
Do góry