reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja też biorę utrogestan - sikam jak głupia i też lecą białe farfocle. Nie wiem czy jest to dobry znak, ponieważ moja beta w 10 dniu wynosiła 1.2 i modlę się, aby wzrosła. Mam nadzieję, że u Ciebie jednak jest to objaw pewnej ciąży :)
Micheline no farfocle leca i tez sikam caly czas. Czyli to ten ultrogestan. A czytalam ze go juz w polsce nie ma. Nie doczytalam dlaczego ale trafilam na post dziewczyny ktora pisala ze zaluje ze go nie mozna kupic.
 
Powiem Ci jak było u mnie. Pierwsza stymulacja fajna-15 oocytów (krótki protokół). 2, 3 (długi protokół) niby się wydawało że ma być dobra ilość a po punkcji okazało się że tylko 3. 4 stymulacja (krótki protokół Bemfola 150 i menopur 150) 30 oocytów. A przed 4 stymulacją lekarz się zastanawiał czy warto organizm obciążać jak taka klapa z tymi jajkami. 3 stymulację on prowadził i prowadzi mnie do nadal. I tak sobie siedzę i się zastanawiam czy brałam jakies suplementy i na pewno tak. Jadłam orzechy brazylijskie, brałam magnez (chyba 6 dziennie), brałam wit. d3 i nie wiem czy jakiejś jeszcze witaminy ie brałam ale już nie pamiętam i sama sobie pluję w brodę że tego nie zapisałam gdzieś;/ nie wiem czy to coś pomogło, ale mi sam lekarz mówił że to labolatorium (bo on zmienił klinikę) jest duzo lepsze i dużo więcej komórek pobierają. Może coś w tym jest, może dobre leki choć za trzecim razem też miałam bemfole i menpur chyba też. Nie wime od czego to zależy ale możesz poszukać bo dziewczyny piszą co biorą na jajka

misis,

dzięki, a czy badałaś w tych stymulacjach progesteron?
ale te twoje stymulacje ładnie wychodzą
ja kochana też jadłam te orzechy i magnezy i d3
jak wariaci wpieprzaliśmy zdrowe żarcie.
tyle, że na męża podziałało super, a u mnie dało odwrotny skutek.
przy tej jeszcze odstawiłam gluten i mleko, pewnie niedobrze zrobiłam.
u mnie to jest tak, że ja wiem dokładnie czy zarodki są jeszcze ze mną czy nici z tego.
wiem, że to dziwne, ale tak znam swój organizm.
do 5dpt czułam, że jest ok, potem przyszedł ten okropny skurcz w nocy
do tego takie drgania od jajowodów , nie wiem jak to opisać i czar prysnął.
więc albo jednak słabe są te zarodki i do 5 doby żyją ,a potem d...a, albo wina skaczącego TSH i immunulogii.
 
Dziękuję. Rozgoszczę się :) Widzę, że wątek jest bardzo aktywny. Dla tych dziewczyn, które są przerażone małą ilością komórek czy zarodków. W poprzednim transferze do 5 doby przetrwał tyko 1 maluch - silny - teraz biega 15 kg kochany rozrabiak :) Teraz miałam niewielką ilość komórek i tylko 1 zarodek przetrwał, dwa były bardzo słabe. Ten, który przetrwał podobno bardzo silny, blastocysta 4 a. Teraz tylko te czekanie do testowania. Ze względu na to ze jestem w testach klinicznych, to na bete musze jechać do kliniki ( ze Szczecina do Kriobanku ) Dodam, że syn był podczas całej procedury ze mną, chodził ze mną na wizyty i był dla mnie wielkim wsparciem. Jak ktoś się pytał, gdzie ide, to on odpowiadal, do lekarza, bo dzidzi nie ma :) Oby nagrodą była ta pozytywna beta , na która bardzo wyczekuje.
Mam być na becie 8dpt, przy podanej 5 dniowej blastocyście. Mam nadzieje, ze już cos wykaże betka.
A gdzie się leczysz w jakiej klinice? bo ja lecze się w ZS a tu coś tu wspominasz ;)
 
A kochane , czy da się przyspieszyć okres jakoś?
wczoraj wszystko odstawiłam jedynie z encortonu schodzę powoli.
chcielibyśmy wyjechać zresetować łubki, ale wiem, że po takiej stymulacji okres będzie jak tornado i czekam.r
 
misis,

dzięki, a czy badałaś w tych stymulacjach progesteron?
ale te twoje stymulacje ładnie wychodzą
ja kochana też jadłam te orzechy i magnezy i d3
jak wariaci wpieprzaliśmy zdrowe żarcie.
tyle, że na męża podziałało super, a u mnie dało odwrotny skutek.
przy tej jeszcze odstawiłam gluten i mleko, pewnie niedobrze zrobiłam.
u mnie to jest tak, że ja wiem dokładnie czy zarodki są jeszcze ze mną czy nici z tego.
wiem, że to dziwne, ale tak znam swój organizm.
do 5dpt czułam, że jest ok, potem przyszedł ten okropny skurcz w nocy
do tego takie drgania od jajowodów , nie wiem jak to opisać i czar prysnął.
więc albo jednak słabe są te zarodki i do 5 doby żyją ,a potem d...a, albo wina skaczącego TSH i immunulogii.
Hmmm.... Bdali mi estradiol a czy jeszcze cos to nie wiem. Raz byłam w ciąży i w tedy wiem że mi badali i mówił że za niski mam poziom i w tedy się dowiedziałam tylko kilka godzin później że to już koniec;( ale ja nigdy nie miałam w zaleceniach badania progesteronu i nigdy tego nie robiłam
 
A kochane , czy da się przyspieszyć okres jakoś?
wczoraj wszystko odstawiłam jedynie z encortonu schodzę powoli.
chcielibyśmy wyjechać zresetować łubki, ale wiem, że po takiej stymulacji okres będzie jak tornado i czekam.r
Dziurawiec aspiryna wino

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
A kochane , czy da się przyspieszyć okres jakoś?
wczoraj wszystko odstawiłam jedynie z encortonu schodzę powoli.
chcielibyśmy wyjechać zresetować łubki, ale wiem, że po takiej stymulacji okres będzie jak tornado i czekam.r
I przytulanki z mężem [emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Gosienko.
Encorton
Heparyna
Acard
Estrofen
Progesteron końskie dawki .
Relanium
Nospa
To wszystko garściami .
A Ty myślisz że voltarem zewnętrznie może zaszkodzić ?:D

To fragment ulotki
Czy można stosować Voltaren Emulgel w okresie ciąży i karmienia piersią?
W okresie ciąży nie stosuj żadnego leku bez konsultacji z lekarzem!
Bardzo ważne jest, aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego leku. Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.
Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży, a stosowanie w III trymestrze ciąży jest przeciwwskazane, z powodu ryzyka przedwczesnego zamknięcia u płodu przewodu tętniczego oraz zahamowania czynności skurczowej macicy.
Nie należy stosować preparatu u kobiet w okresie karmienia piersią.
 
Do góry