reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki. Chociaż jeszcze w to nie wieże.
A to hcg jakościowe ma jakieś inne normy ale mam nadzieję że będzie ok :)
 
Dziewczyny a co robiłyście po transferze? Leżałyście całe dnie?/? Ja za każdym razem miałam L4 do bety albo i dłużej. Teraz myślę że wezme l4 na tydzień i wracam do pracy. Mam pracę biurową.
Ja transfer miałam w sobotę. Wracałam do domu pociągiem. W poniedziałek do pracy. Po pracy zakupy i normalne czynności e domu. Kilka dni później dwie długie piesze wycieczki. Jednym słowem nie mogłam usiedziec w domu.
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Wiem że czasami jeden wystarczy ale człowiekowi jakoś tak chyba lżej gdy jest ich więcej bo po pierwsze większa szansa że jakieś przetrwają do transferu a po drugie zawsze jest opcja crio jak się nie uda. Jakoś tak się pozbawiona tej dodatkowej szansy czuję. Ehhhh.... Dobrze że mam l4 do końca tygodnia.
Teraz leżę i zdycham. Po punkcji wstałam natychmiast. Panie które miały go przed mną jeszcze spały a ja się szybko obudziłam, ubrałam i do domu. Myślałam że to przez to że mało miałam pobranych. Teraz za to umieram i mam ochotę wyrwać sobie jajniki tak mnie bolą.
MoKa głowa do góry. Uwiez w swoje jajeczka :)
 
dziewczyny,

mam resztę wyników na które czekałam,
progesteron wyszedł tylko 11, czy aby nie za mało?
za to pospadały mi przeciwciała anty TPO- 207 i anty TG 385.
czy to encorton je obniżył? a ostatnio lekarz kazał w ogóle nie badać przeciwciał, bo podobno utrzymują się na tym samym poziomie.

ewunka,

proszę napisz jaką miałaś teraz stymulację przy udanej?
gratuluję.
daje mi wiarę twoja stymulacja, bo pamiętam, że poprzednio miałaś słabe wyniki.
może jednak da się poprawić wyniki stymulacji?
 
Jeszcze wkuwające hasła typu: u Pani pobraliśmy tylko cztery komórki. Wiem Qrwa że TYLKO. Nie trzeba mi tego przypominać...
Moka u mnie identycznie i to jeszcze lezalam z dziewczyna na sali i pani przyszla i mowi: no pani ma 4 z czego jedna zla, a do drugiej mowi: a u pani 36
No to bylo jak cios w pysk
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie to byl dobry objaw ta woda :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie tego nie kumam. Zmieniam wkladki jak glupia. To ta woda to nie z progesteronu? Bo jak sikam to takie biale wiorki sa i myslalam ze to progesteron sie wydala? Ja mam ultrogestan takie kulki male.
 
reklama
Do góry