reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze trochę kusisz ;-) Ale strasznie się boję niepowodzenia... no zobaczymy jak minie najbliższy tydzień :-)
Zrob jak czujesz [emoji5] ja robilam wcześnie bo lekarka mi kazala bo byłam pewna ze sie nie udalo bo czułam jakbym za 10minut @ miala dostać i mialam beżowy śluz. I napisalam do Niej sms i kazala mi jechac na bete[emoji6] pamiętam jak dzis 1maja byl bylam zla ze musze sie ciagac po szpitalach i byliśmy w szoku jak M odebrał wyniki

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Zrob jak czujesz [emoji5] ja robilam wcześnie bo lekarka mi kazala bo byłam pewna ze sie nie udalo bo czułam jakbym za 10minut @ miala dostać i mialam beżowy śluz. I napisalam do Niej sms i kazala mi jechac na bete[emoji6] pamiętam jak dzis 1maja byl bylam zla ze musze sie ciagac po szpitalach i byliśmy w szoku jak M odebrał wyniki

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
aż mnie ciarki przeszły :-) cudownie. A wspominałaś,że stres u Ciebie nie odpuszcza nawet w ciąży, ale coś się dzieje nie do końca prawidłowo czy poprostu po tylu przejściach nie możesz spokojnie cieszyć się ciążą?
Ja ostatnio dzień przed testem podczas aplikacji luteiny zobaczyłam czerwony śluz i już czułam,że to zbliża się @... przepłakałam pół nocy, o 4 rano wstałam bo nie mogłam i tak spać zrobiłam sikańca, biały, potem pojechałam na bete <1,20 i cały dzień dramatu. Teraz chciałam tego uniknąć ;-)
 
aż mnie ciarki przeszły :-) cudownie. A wspominałaś,że stres u Ciebie nie odpuszcza nawet w ciąży, ale coś się dzieje nie do końca prawidłowo czy poprostu po tylu przejściach nie możesz spokojnie cieszyć się ciążą?
Ja ostatnio dzień przed testem podczas aplikacji luteiny zobaczyłam czerwony śluz i już czułam,że to zbliża się @... przepłakałam pół nocy, o 4 rano wstałam bo nie mogłam i tak spać zrobiłam sikańca, biały, potem pojechałam na bete <1,20 i cały dzień dramatu. Teraz chciałam tego uniknąć ;-)
Ojj ile ja testów zrobiłam zanim zaczęliśmy leczenie i za każdym razem mialam taka realna nadzieję a potem beczalam dwa dni. No mamy różne przygody. Sama Zosia ma się świetnie ale ja plamie od kilku tygodni i muszę lezec odkleja mi sie kawalek owodni

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Ojj ile ja testów zrobiłam zanim zaczęliśmy leczenie i za każdym razem mialam taka realna nadzieję a potem beczalam dwa dni. No mamy różne przygody. Sama Zosia ma się świetnie ale ja plamie od kilku tygodni i muszę lezec odkleja mi sie kawalek owodni

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Oj to rozumiem niestety stres, jednak trzeba go ograniczać aby Zosieńka nie odczuwała,że coś tam się z Mamą dzieje niepokojącego :-)
Życzę powodzenia na każdy kolejny dzień i aby już teraz było tylko dobrze, bo zasługujemy na to jak nikt inny ! :-D
 
Dziewczyny czy wy czułyście podczas stymulacji? Ja dziś mam 4 dzień stymulacji a 5dc i kurde nie czuję żeby coś tam rosło. No może wczoraj coś leciutko prawy jajnik. Zaczynam się bać że w poniedziałek pójdę na usg a tam dupa będzie a nie pęcherzyki..
Ja do samej punkcji nic nie czulam. Kompletnie. Lekarz nie chcial wierzyc ze nic mnie nie boli:)
 
reklama
Do góry