reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja przezywalam to samo...zyczenia od rodziny...ciąże kolezanek...ktore zachodziły od niechcenia i nie były pewne czy chcą...prawda jest taka ze syty glodnego nie zrozumie. Ja juz mialam depresję ogólnie odseparowalam sie od ludzi. W te Wigilię przy życzeniach tak się rozplakalam jak mama mi skladala zyczenia bo Ona tak bardzo rozumiala co przezywam ze nie moglam sie uspokoic...płacze nawet teraz jak o tym wszystkim myślę. W styczniu podjęliśmy decyzję o in vitro i udalo sie bardzo szybko ale dużo przeszliśmy i dalej przechodzimy i denerwuje mnie dalsza rodzina ktora nie rozumie jak ciężko nam było o te ciaze i jak jeszcze jest ciężko....

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Kochana wierzę, że wszystko co złe już za Wami. Dobrze,że udało Wam się w miarę szybko i są to już tylko wspomnienia. Też bym chciała mówić już o tym wszystkim w czasie przeszłym. Wiem,że ciąże w naszym przypadku to też ciągły stres jednak już zupełnie inny niż ten paniczny strach o niepełnej rodzinie przez całe życie... ;-(
 
6 tydzień (ja mam 5+2)i doktor wczoraj mówił, że to początek 6 tygodnia :)

W naszym przypadku, tzn transferów liczą chyba na podstawie wielkości pęcherzyka/zarodka? W zeszły piątek lekarz wyliczył 5t4d na podstawie obrazu usg pęcherzyk 10 mm i zarodek 1,8 mm ;-)
Dziś w takim razie jestem w 6t5d czyli w 7 tyg...musze zacząć sie przyzwyczajać do tych obliczeń ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana wierzę, że wszystko co złe już za Wami. Dobrze,że udało Wam się w miarę szybko i są to już tylko wspomnienia. Też bym chciała mówić już o tym wszystkim w czasie przeszłym. Wiem,że ciąże w naszym przypadku to też ciągły stres jednak już zupełnie inny niż ten paniczny strach o niepełnej rodzinie przez całe życie... ;-(
Wiem co przezywacie ale w ciąży się dopiero zaczyna [emoji6] szczególnie w takiej gdzie nie wszystko idzie idealnie [emoji6] zobaczysz sama to Twoj był ten test dzisiejszy?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
W naszym przypadku, tzn transferów liczą chyba na podstawie wielkości pęcherzyka/zarodka? W zeszły piątek lekarz wyliczył 5t4d na podstawie obrazu usg pęcherzyk 10 mm i zarodek 1,8 mm ;-)
Dziś w takim razie jestem w 6t5d czyli w 7 tyg...musze zacząć sie przyzwyczajać do tych obliczeń ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sciagnij sobie aplikacje na telefon która liczy za Ciebie[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Dziewczyny czy wy czułyście podczas stymulacji? Ja dziś mam 4 dzień stymulacji a 5dc i kurde nie czuję żeby coś tam rosło. No może wczoraj coś leciutko prawy jajnik. Zaczynam się bać że w poniedziałek pójdę na usg a tam dupa będzie a nie pęcherzyki..
U mnie nic a było ich 16 także się nie martw ;)
 
Wiem co przezywacie ale w ciąży się dopiero zaczyna [emoji6] szczególnie w takiej gdzie nie wszystko idzie idealnie [emoji6] zobaczysz sama to Twoj był ten test dzisiejszy?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Nie, ja jeszcze czekam. Dziś mam dopiero 3dpt i zupełnie nic nie czuję. Czasami coś mnie zakuje albo raczej załaskocze to nospę biorę i czekam ;-)
 
Dziewczyny czy wy czułyście podczas stymulacji? Ja dziś mam 4 dzień stymulacji a 5dc i kurde nie czuję żeby coś tam rosło. No może wczoraj coś leciutko prawy jajnik. Zaczynam się bać że w poniedziałek pójdę na usg a tam dupa będzie a nie pęcherzyki..
Na poczatku malo czuc po 6 dniu stymulacji sie zaczyna odczuwac cokolwiek
 
Dziewczyny o ktorej godzinie dzwonili do Was po punkcji na drugi dzien czy sie komorki zaplodnily?
Bo do mnie nikt jeszcze nie dzwonil i martwie sie ze to zle wrozy...
Do mnie nikt nie dzwonil,, ja nie dzwonilam. Ile jest dowiedzialam sie 3ciego dnia kiedy ostatecznie potwierdzili ze odraczaja transfer, ale powiedzieli ze te 5 zarodkow beda trzymac do 5doby i wtedy zamroza te rozwijajace sie. O tym ze sa 2 dowiedzialam sie pozniej... jakis tak bylam przybita, ze transfer sie odroczyl... ale tez nie bralam pod uwage ze nic nie bedzie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry